بدون نظر
 
تولد بره‌ای با ۲ سر و ۴ چشم در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۴:۱۲
 
رشتخوار_ در اتفاقی عجیب و نادر بره‌ای با 2 سر و چهار چشم در روستای مهدی آباد رشتخوار متولد شد، این حیوان که به دلایل ژنیتیکی با 2 سر متولد شده بود، تنها ساعتی پس از تولد زنده ماند.

مهدی پاکدل دامدار اهل روستای مهدی آباد رشتخوار در گفت و گو با  چهل ماه نیوز؛ گفت:  در اتفاقی عجیب و نادر بره‌ای با ۲ سر و چهار چشم در روستای مهدی آباد رشتخوار متولد شد، این حیوان که به دلایل ژنیتیکی با ۲ سر متولد شده بود، تنها ساعتی پس از تولد زنده ماند.

جهش های ژنتیکی، عوامل محیطی و افزایش آمیزش های بین یک گله در رخداد و ناهنجاری های به دنیا آمدن این نوع از بره ها دخیل هستند.

کارشناسان دامپزشکی توصیه می‌کنند به منظور جلوگیری از تولد دام های ناقص الخلقه، دامداران از مصرف خودسرانه دارو در طول دوره آبستنی دام خودداری کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولد بره‌ای با ۲ سر و ۴ چشم در رشتخوار جذب تمامی سهمیه کالاهای تنظیم بازار در رشتخوار بصیرت و هوشیاری در انتخابات نیاز امروز کشور است/ کسانی که توان انجام حل مشکلات مردم را ندارند، کاندیدا نشوند ثبت نام ۳۱ داوطلب در شورای شهر رشتخوار نام‌نویسی ۱۶ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر رشتخوار کمک بیش از ۱/۵ میلیارد تومانی بنیاد علوی به ۸۰ زوج نیازمند در رشتخوار اعضای هیئت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ رشتخوار انتخاب شدند شکل‌گیری دولت جوان انقلابی بسیاری از مشکلات امروز ما را حل خواهد کرد ۳۱ هزار اصله نهال در رشتخوار توزیع شد ​​​​​​​اولویت بازرسی‌ها از واحدهای صنفی مرتبط با ارزاق و کالاهای اساسی مردم است/با متخلفین قاطعانه برخورد خواهیم کرد کمک بیش از یک میلیارد ریالی خیرین سلامت در رشتخوار/ ۲ واحد صنفی متخلف به علت نقض پروتکل‌های بهداشتی در رشتخوار پلمپ شدند افتتاح و بهره برداری از بند سنگی، ملاتی روستای امین آباد رشتخوار