رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار:

۱۳ آبان روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار در مراسم راهپیمایی 13 آبان گفت: 13 آبان روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار، و روز فرو ریختن سلطه گری آمریکا و اسرائیل در ایران و جهان است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام سید محمود رضوانی پناه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار صبح امروز در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ماه با گرامیداشت این روز، گفت: یوم الله ۱۳ آبان یادوار ۳ حادثه مهم تاریخی و سرنوشت ساز  در کشوراست، تبعید امام(ره) در سال ۴۳، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال ۵۸، و حضور دانش آموزان بصیر و انقلاب در ۱۳ آبان ۵۸ و به شهادت رسیدن تعداد زیادی از آنان توسط عیادی رژیم پهلوی  سه رویداد مهم ۱۳ آبان است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه حماسه آفرینی دانش آموزان در ۱۳ آبان ۵۸ تا به امروز  همچون سند افتخاری بر پیشانی جامعه دانش‌آموزی ما می درخشد، افزود: ۱۳ آبان روز مقابله با زورگویی دسیسه و استکبار است، ۱۳ آبان روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار، و روز فرو ریختن سلطه گری آمریکا و اسرائیل در ایران و جهان است.

حجت الاسلام رضوان پناه با تاکید بر اینکه استکبار جهانی از رشد انقلابی دانش آموزان ما بیمناک است، یادآور شد: دشمن  از رشد انقلابی دانش‌آموزان ما بیمناک است، چرا که می‌داند، آینده ایران اسلامی در دست دانش آموزان است.

وی در ادامه اذعان داشت: عزت، رفا، استقلال، امنیت و آزادی  کشور در سایه ایستادگی در برابر استکبار جهانی بدست آمده است، و تازمانی که ذهن مردم از شعار مرگ بر آمریکا پر است،  تسلط دوباره آمریکا بر این کشور ممکن نیست.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار گفت: مردم امروز با حضور گسترده و پرشور خود در روز ملی مبارزه با استکبار تمام نقشه‌های و طوئته های دشمنان به ویژه آمریکا را نقش برآب کرده و مشت محکمی بر دهان آمریکا کوبیدند.

وی در ادامه، افزود: درراس ویژگی ها یک شخص انقلابی، ولایتدمداری و گوش به فرمان ولی فقیه بودن است، که این موضوع در وصیت نامه شهدای دانش‌آموز نیز به چشم می‌خورد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنی آمریکا و اعیادیش با ایران تمامی ندارد، افزود: استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جایتکار تمام توان خود را برای مقابله با انقلاب اسلامی به کار و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ نخواهد کرد.

حجت الاسلام رضوانی پناه تصریح کرد:امروز خطر نفوذ و بد عهدی کردن در عمل به تعهدات نسبت به ایران در مذاکرات اخیر از جمله نیرگ‌های آمریکا بوده است، که هوشیاری مسئولین و مردم را می‌طلبد.

وی در پایان با اشاره به اینکه شرط رسیدن به پیروزی‌های بزرگ وحدت است، تصریح کرد: ، دشمن امروز به دنبال گرفتن وحدت و یکپارچگی از ملت ما است، دشمنان قسم خورده ما بدانند که این آرزو را به گور خواهند برد.

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای