شماره : 641
۹ / ۹ / ۱۴۰۲ - ۶:۰۷

پوستر و فیلم؛؛

مجموعه عکس‌نوشته و کلیپ از توصیه‌های رهبر انقلاب به بسیجیان آذر ۱۴۰۲

مجموعه پوستر و کلیپ از بیانات و توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در دیدار  ۸ آذر ۱۴۰۲ با بسیجیان سراسر کشور منتشر شد.؛

به گزارش چهل ماه نیوز، مجموعه پوستر و کلیپ از بیانات و توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در دیدار  ۸ آذر ۱۴۰۲ با بسیجیان سراسر کشور منتشر شد.

انتهای خبر/

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 641 توسط parsthemes و در روز پنجشنبه 9 آذر 1402 ساعت ۰۶:۰۷:۲۲
© Copyright 2023 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 625
۸ / ۹ / ۱۴۰۲ - ۸:۵۵

همزمان با سراسر کشور؛؛

بیست‌و‌پنجمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس رشتخوار اجرا شد

بیست‌و‌پنجمین مانور سراسری زلزله به صورت نمادین در هنرستان دکتر حسابی شهر رشتخوار با حضور اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان و دستگاه‌های خدماتی و امدادی در رشتخوار برگزار شد.؛

به گزارش چهل ماه نیوز، صبح امروز ۸ آذر ماه ۱۴۰۲ بیست‌و‌پنجمین مانور سراسری زلزله به صورت نمادین در هنرستان دکتر حسابی شهر رشتخوار با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشتخوار، مدیر آموزش‌و‌پرورش و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان و دستگاه‌های خدماتی و امدادی برگزار شد.

در این مانور ضمن آگاهی بخشی به دانش‌آموزان برنامه‌های پناه‌گیری، اطفاء حریق، امداد مصدومین، پایین آمدن از ارتفاع توسط امدادگران هلال‌احمر شهرستان رشتخوار آموزش داده شد.انتهای خبر/

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 625 توسط parsthemes و در روز چهارشنبه 8 آذر 1402 ساعت ۰۸:۵۵:۱۳
© Copyright 2023 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 615
۷ / ۹ / ۱۴۰۲ - ۹:۱۷

با حضور مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور؛؛

مدرسه خیرساز دو کلاسه در احمدآباد آستانه رشتخوار افتتاح شد

صبح امروز با حضور مدیر کل سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، خیر مدرسه‌ساز و جمعی از مسئولان مدرسه ۲ کلاسه خیرساز در روستای احمد‌آباد آستانه افتتاح شد. ؛

به گزارش چهل‌ماه‌نیوز، صبح امروز با حضور صالحانی مدیر کل حوزه ریاست و روابط‌عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، فرماندار رشتخوار، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، خیر مدرسه‌ساز و جمعی از مسئولان مدرسه ۲ کلاسه خیرساز در روستای احمد آباد آستانه افتتاح شد.

شهریار صالحانی مدیر‌کل سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در این مراسم گفت: خیرین مدرسه‌ساز عاشق ساختن مدارس هستند، هر خیری با یک بار ورود در عرصه مدرسه‌سازی به واسطه لذت معنوی آن دست‌بردار از ساخت مدرسه‌های بعدی نیست.

حسین حیدری مدیر آموزش و پرورش رشتخوار نیز از  زحمات خیر مدرسه‌ساز تقدیر و این اقدام را ارزشمند عنوان کرد.

خدیجه نیزاری خیر مدرسه‌ساز و رئیس شورای بانوان خیر مدرسه‌ساز کشور لذت لبخند دانش‌اموزان را توصیف‌ناشدنی دانست و افزود: ساخت مدرسه توفیقی است که خداوند متعال نسیب ما کرده و اکنون گروهی از بانوان در این بخش برای خدمت به حوزه تعلیم و تربیت فعال و در حال خدمت‌رسانی هستند.

فرماندار رشتخوار ضمن تقدیر از اقدام ارزشمند خیر مدرسه‌ساز، گفت: در دولت سیزدهم در خراسان رضوی طی امسال حدود ۱۳۵۰ کلاس درس جدید ساخته شده است، که جای تقدیر دارد، ۲۰ مدرسه در رشتخوار هم اکنون نیازمند بازسازی هستند و باید تلاش انشالله بر این باشد، که فضای آموزشی فرسوده که عمر مفید آن تمام شده در کوتاه‌ترین زمان بازسازی شود.

انتهای خبر/

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 615 توسط parsthemes و در روز سه شنبه 7 آذر 1402 ساعت ۰۹:۱۷:۰۰
© Copyright 2023 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 601
۶ / ۹ / ۱۴۰۲ - ۷:۲۲

گزارش تصویری؛؛

۳۸ سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند در رشتخوار توزیع شد

مزمان با گرامیداشت هفته بسیج و در راستای طرح محرومیت‌زدایی و تسهیل در ازدواج آسان، تعداد ۳۸ سری جهیزیه به ارزش بیش از یک میلیارد تومان بین نوعروسان نیازمند در رشتخوار توزیع شد.؛

به گزارش چهل ماه نیوز، همزمان با گرامیداشت هفته بسیج و در راستای طرح محرومیت‌زدایی و تسهیل در ازدواج آسان، تعداد ۳۸ سری جهیزیه به ارزش بیش از یک میلیارد تومان صبح امروز بین افراد از قبل شناسایی شده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) رشتخوار به همکاری قرارگاه محرومیت‌زدایی و سازندگی سپاه ناحیه رشتخوار توزیع شد.

شایان ذکر است، هر سری کمک جهیزیه اهدا شده در این رزمایش، شامل اقلام ضروری و اولیه زندگی از جمله یخچال، گاز، تلویزیون،جاروبرقی و… به ارزش بیش از ۳۰ میلیون تومان است.

انتهای خبر/

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 601 توسط parsthemes و در روز دوشنبه 6 آذر 1402 ساعت ۰۷:۲۲:۰۳
© Copyright 2023 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 596
۵ / ۹ / ۱۴۰۲ - ۸:۵۴

فرمانده گروه جهادی شهید زین‌الدین:؛

هر سلاحی در تقابل با روحیه بسیجی، نابود‌ شدنی است

فرمانده گروه جهادی شهید زین‌الدین گفت: با بسیجی بودن هر سلاحی نابود شدنی است و پشتوانه آن ولایتمدار بودن و استقامت است، که هر دو آن در وجود بسیجیان نهادینه شده است.؛

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «چهل ماه نیوز»؛ محمد حجازی فرمانده گروه جهادی شهید زین‌الدین دانشگاه افسری امام حسین(ع) تهران صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک گرامیداشت هفته بسیج در رشتخوار با گرامیداشت این هفته، گفت: با بسبجی بودن هر سلاحی نابود شدنی است و پشتوانه آن یک ولایتمدار بودن و دو استقامت است، که در وجود بسیجیان نهادینه شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جنگ امروز یک جنگ شناختی است، بیان داشت: هدف دشمن در جنگ ترکیبی تغییر ادراک و اذهان است، آنها می‌دانند، واقعیت را نمی‌توانند تغییر دهد، اما ذهن را تغییر می‌دهند، در این جنگ ذهن عرصه جنگ شناختی است، دشمن بازی باخته را می خواهد، با جنگ بر اذهان به برد برای خود تبدیل کند.

فرمانده گروه جهادی شهید زین‌الدین یادآور شد: این را باید نوجوان، جوانان و مردم عزیز ما بدانند، دشمنی دشمن امروز بخاطر موضوعاتی همچون حجاب، هسته‌ای و موشکی در کشور ما نیست، دشمنی دشمن با ما این است، چون پرچم اسلام را بالا بردیم.

حجازی در ادامه افزود: بسیج نیروی قدرتمند است و در هرجایی که لازم بوده حاضر شده است، وابسطه به هیچ نهادی نیست، امروز به همت بسیجیان و مسئولان باید دستاوردها را بیان کنیم، و گوچکترین فرصت‌ها را از دشمن بگیریم، چرا که دشمن به دنبال تغییر در ذهنیت‌ها است.

وی با تاکید بر پمپاژ رسانه‌ای دشمن با اشاره به فعالیت بیش از ۱۶۸ سایت د رخارج کشور و بیش از ۸۱ رسانه ماهواره‌ای برای تلقین ناامیدی در ایران اظهار داشت: دشمن تمام توان خود را به میدان آورده تا بر اذهان تسلط پیدا کند و با استفاده از فضای رسانه‌ای با دروغ در حال ایجاد ناامیدی است.
انتهای خبر/
ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 596 توسط parsthemes و در روز یکشنبه 5 آذر 1402 ساعت ۰۸:۵۴:۰۶
© Copyright 2023 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 559
۵ / ۹ / ۱۴۰۲ - ۷:۵۲

گزارش تصویری؛؛

مراسم صبحگاه مشترک هفته بسیج در رشتخوار برگزار شد

مراسم صبحگاه مشترک بسیج با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان و بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج سطح شهرستان رشتخوار در محل سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.؛

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «چهل ماه نیوز»؛ در روز یکشنبه مورخ ۵ آذر ماه به مناسبت گرامی‌داشت هفته بسیج و به منظور تجدید بیعت و میثاق با ولایت رزمایش اقتدار و صبحگاه مشترک بسیج با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان و بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج سطح شهرستان رشتخوار در محل سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.انتهای خبر/

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 559 توسط parsthemes و در روز یکشنبه 5 آذر 1402 ساعت ۰۷:۵۲:۳۶
© Copyright 2023 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر