شماره : 1707
۱ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۸:۰۲

امام جمعه رشتخوار:؛

شهید آیت‌الله رئیسی بحث امیدآفرینی را در جامعه نهادینه کرد

امام جمعه رشتخوار گفت: شهید آیت‌الله رئیسی بسیاری از گره‌ها را در کشور باز کرد، کارخانه‌های تعطیل‌شده را بار دیگر احیا و امیدآفرینی را در جامعه گسترش داد.؛

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت‌الاسلام حسن جهانشیری شب گذشته در مراسم یادبود شهید آیت‌الله رئیسی سیدالشهدای خدمت و همراهان شهیدش در مسجد علی ابن ابی‌طالب ع رشتخوار، اظهار داشت: شهید آیت‌الله رئیسی بحث امیدآفرینی را در جامعه نهادینه کرد.

امام‌جمعه رشتخوار در ادامه تصریح کرد: بسیاری از گره‌ها را این شهید بزرگوار باز کرد، این شهید گران‌قدر خیلی از کارخانه‌های تعطیل‌شده را بار دیگر احیا کرد و امیدآفرینی را در جامعه گسترش داد.

وی در ادامه تصریح کرد: این باید به‌عنوان یادگار باشد، رسانه‌های معاند داخلی و خارجی درصدد تخریب چهره و خدمات آیت‌الله رئیسی هستند، باید به‌عنوان یک ایرانی و مسلمان اجازه ندهیم دشمن تا تلاش‌های این شهید بزرگوار نادیده گرفته شود.

حجت‌الاسلام جهانشیری در ادامه به بخش از خدمات ارزنده شهید آیت‌الله رئیس اشاره کرد و اذعان داشت: در موضوع کرونا در بحث سیل  و… در بحث تولید و واردات واکسن، تعامل با کشورهای گوناگون این عزیزان زحمات زیادی کشیدند، اگر به شهادت نمی‌رسید حق این شهید بزرگوار ادا نمی‌شد.

وی در ادامه یادآور شد: آیت‌الله رئیسی خستگی‌ناپذیر بود، این شخصیت‌های بزرگ آیت‌الله رئیسی در دل و قلب مردم جای داشت و دارد.

انتهای خبر/

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 1707 توسط parsthemes و در روز سه شنبه 1 خرداد 1403 ساعت ۰۸:۰۲:۱۲
© Copyright 2024 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1690
۱ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۶:۲۴

گزارش تصویری؛؛

قدرشناسی مردم رشتخوار از سید‌الشهدای خدمت

مردم مومن و همیشه در صحنه رشتخوار به پاس قدردانی از زحمات و تلاش‌های سید الشهدای خدمت مراسم یادبود برگزار کردند.؛

به گزارش چهل ماه نیوز، مردم مومن و همیشه در صحنه رشتخوار به پاس قدردانی از زحمات و تلاش‌های سید الشهدای خدمت و شهادت هیئت همراه با حضور در مسجد علی ابن ابی طالب (ع) این شهر مراسم یادبود برگزار کردند.انتهای خبر/

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 1690 توسط parsthemes و در روز سه شنبه 1 خرداد 1403 ساعت ۰۶:۲۴:۳۳
© Copyright 2024 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1686
۳۱ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۱

نماینده خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی:؛

خستگی‌ناپذیری شهید آیت‌الله رئیسی مثال زدنی است

نماینده خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز باید سخنان آیت‌الله رئیسی کار و تلاش این مرد خستگی‌ناپذیر سرلوحه کار همه ما قرار بگیرد.؛

حجت‌الاسلام علی اکبر احمدپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «چهل ماه نیوز»؛ ضمن تسلیت شهادت ریاست جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت‌الله رئیسی و جمعی از همراهان ایشان به ملت شریف ایران، اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی انصافاً یک چهره ماندگار بود و واقعاً در تمامی زمینه‌ها و کارها ایشان سررشته داشت.

وی تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی از آغاز ورود به کار اجرایی و مسئولیت‌پذیری در حوزه‌های مختلف چه حوزه قضایی چه حوزه اجرایی و چه دیگر حوزه‌ها انصافاً فعالیت‌های خوب و ماندگاری داشتند.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی در رابطه با بحث خستگی‌ناپذیری آیت‌الله رئیسی، خاطرنشان کرد: هیچ کاری در راستای خدمت‌رسانی ایشان به مردم باعث نمی‌شد که وقفه‌ای در کارها این مردم سخت‌کوش وجود آید، ایشان با عزم جدی و اراده آهنین گام‌های بلندی در جهت رشد و پیشرفت برداشت و لحظه‌ای هم خستگی برای ایشان معنا و مفهومی نداشت.

وی ابراز کرد: این شهید والا مقام همواره در طول خدمت خود تلاش می‌کرد که در بخش‌های مختلف کشور و در قسمت‌های مختلف کشور بتواند اثرگذار باشد، لذا می‌کوشید در همه بخش‌ها اثری بسزا در کشور داشته باشد و چرخ حرکت کشور را در همه زمینه‌ها و در همه حوزه‌ها به فعالیت و حرکت وادارد.

حجت‌السلام احمدپور در ادامه افزود: آیت‌الله شهید رئیسی چهره‌ای بود که در دوره فعالیت و خدمت خود گام‌های بسیار خوب و مؤثری برداشت، لذا باید سخنان آیت‌الله رئیسی کار و تلاش این مرد خستگی‌ناپذیر سرلوحه کار همه ما قرار بگیرد.

انتهای خبر/

 

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 1686 توسط parsthemes و در روز دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۲۱:۰۸
© Copyright 2024 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1677
۳۰ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۷

فرماندار رشتخوار:؛

ریل‌گذاری‌های خوب ایجاد اشتغال در رشتخوار

فرماندار رشتخوار گفت: در حوزه فولاد و ایجاد اشتغال پایدار ریل‌گذاری‌های خوبی در منطقه انجام‌شده است.؛

به گزارش چهل ماه نیوز، فرماندار رشتخوار صبح امروز در دومین جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار در سال ۱۴۰۳ که با حضور کلیه اعضای شورای اداری در محل سالن شهدای دولت فرمانداری رشتخوار، برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت، اظهار داشت: اکثر مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی پای‌کار هستند، مسئولان در مراسمات ملی مذهبی خصوصاً در نماز جمعه حضور پررنگ و فعالی داشته باشند.

وی در ادامه مطلب افزود: تریبون نماز جمعه علاوه بر اینکه برای بیان مسائل دینی و اعتقادی بوده برای بیان دستاوردهای نظام و انقلاب و مطالبات مردمی نیز می‌باشد.

حسین باهوش در ادامه با توجه به نزدیک شدن به پایان دوره نمایندگی حجت‌الاسلام احمدپور، ضمن تقدیر از اقدامات خوب و ارزنده ایشان در حوزه‌های مختلف، گفت: مسئولان باید دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم تبیین کرده و مقطعی کار نکنند، دستگاه‌های اجرایی پروژه‌های شاخصی که دارند را روی بنر چاپ کرده و به سمع و نظر مردم برسانند.

فرماندار رشتخوار با اشاره به اینکه حوزه راه‌ها خصوصاً احداث باند دوم محور رشتخوار و حوزه فولاد و شرکت‌های معدنی از مطالبات به‌حق مردمی است، اذعان داشت: طبق جلسه‌ای که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی اخیراً در محل فرمانداری برگزار شد، از چند ماه آینده وضعیت اشتغال رشتخوار دگرگون خواهد شد.

وی همچنین تأکید کرد: باید همه ما تلاش کنیم تا خدای‌ناکرده در جامعه ناامیدی ایجاد نشود، دشمن به فکر ایجاد مشکل و تفرقه از داخل کشور است، ما باید تلاش کنیم تا نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را محدود کنیم.

انتهای خبر/

 

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 1677 توسط parsthemes و در روز یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۰:۲۷:۱۳
© Copyright 2024 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1662
۳۰ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۶:۳۹

گزارش تصویری؛؛

خسارت طوفان به باغات و مزارع کشاورزی در رشتخوار

در پی بارش‌های سنگین روز گذشته باغات و مزارع کشاورزی رشتخوار متحمل خسارات سنگینی شد. ؛

به گزارش چهل ماه نیوز، در پی بارش‌های سنگین روز گذشته باغات و مزارع کشاورزی رشتخوار متحمل خسارات سنگینی شد.انتهای خبر/

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 1662 توسط parsthemes و در روز یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 ساعت ۰۶:۳۹:۱۱
© Copyright 2024 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1659
۲۸ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵

امام جمعه رشتخوار:؛

کاهش جوانی جمعیت تلاشی از سوی دشمنان است

امام جمعه رشتخوار گفت: امروز دشمن در حال برنامه‌ریزی است که بحث جوانی جمعیت در ایران دنبال نشود و بافرهنگ‌های ناصحیح به دنبال این است که برخی‌ها را سرگرم کند.؛

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت‌الاسلام حسن جهانشیری امام‌جمعه ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی بن ابیطالب (ع) ضمن تبریک پیشاپیش ولادت با سر سعادت امام مهربانی‌ها حضرت امام رضا (ع)، اظهار داشت: امروزه می‌بینیم که یهودیان و مسیحیان در درگاه ملکوتی امام مهربانی‌ها نتیجه می‌گیرند، طبق تعبیری دشمن اگر امروز گنبد آهنین دارد، ما نیز گنبد طلایی امام رضا (ع) راداریم، امروز باید کاری کنیم که ائمه معصومین به‌درستی معرفی شوند و مردم آن‌ها را به‌درستی بشناسند.

وی در ادامه با اشاره به‌روز ملی جمعیت، نیز اذعان داشت: موضوع جوانی جمعیت تلنگری است که مقام معظم رهبری بارها نسبت به این موضوع تأکید داشتند که باید به فکر جوانی جمعیت باشیم، امروز دشمن در حال برنامه‌ریزی است که بحث جوانی جمعیت در ایران دنبال نشود و بافرهنگ‌های ناصحیح پرورش حیوانات خانگی  به دنبال این است که برخی‌ها را سرگرم کنند.

حجت‌الاسلام جهانشیری در ادامه تصریح کرد: کشوری که جوانی جمعیت دارد، قطعاً توان مقابله با هرگونه تهدیدی را خواهد داشت، اگر کشور ما کشوری پیری باشد، قطعاً در آینده در معادلات جهانی به مشکل مواجه خواهیم شد، اگر می‌خواهیم اسلام در جهان حاکمیت داشته باشد و پرچم اسلام بالا باشد باید نسبت به جوانی جمعیت توجه ویژه داشته باشیم.

امام جمعه رشتخوار در ادامه با توجه به اهمیت موضوع کتاب و کتاب‌خوانی نیز یادآور شد: باید امروز از بستر فضای مجازی و وقت گذرانی‌های این فضا دور شده و به کتاب روی بیاوریم، اهدای عضو، اهدای زندگی است، خیلی با دنبال کردن این اقدام خداپسندانه، زندگی انسان‌های مختلفی را نجات می‌دهند.

انتهای خبر/

 

ثبت شده در سایت چهل ماه نیوز طی شماره 1659 توسط parsthemes و در روز جمعه 28 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۱:۰۵:۴۴
© Copyright 2024 https://40mahnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر