به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب ع رشتخوار با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: ما باید جزو ارتش بیست میلیونی که امام هدف تشکیل ان را داشت باشیم و همیشه در صحنه بمانیم.

وی در ادامه افزود: در راه خدمت به دین و اسلام و مردم، هر کاری که از دست انسان بر می‌اید باید با تمام توان ان را دنبال کند.

امام جمعه رشتخوار با تاکید بر وظیفه مندی هرچه بیشتر در قبال مسیولیت های واگذار شده در کشور، بیان داشت: اگر وظیفه شناس باشیم، اگر در رابطه با مسائل مرتبط به خود به خوب عمل کنیم، این عملکرد خوب باعث امیدواری به نظام انقلاب و کشور در بین جامعه و مردم است.

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان نظام، انقلاب و کشور درصدد اسیب به این آب و خاک هستند، تصریح کرد: امروز فضای مجازی، جوانان ما را از ما گرفته، چه اتفاق افتاده که دشمن به این میزان هزینه می کند که جوان و نوحوان ما را به صحنه بیاورد و در تقابل نظام و انقلاب قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه بخش عمده مشکلات امروز کشور، در ارتباط با کم کاری ها در دولت قبل است، اذعان داشت: در دولت قبل اتفاقاتی زیادی افتاد که این ها باید پاسخگو باشند، سخن دولتمردان قبل این بود که صنعت هوا فضا بدرد ما نمی خورد، و این مشخصا سخن دشمن است، وجود تفکر این چنینی قطعا پیشرفت ایران را نمی خواهد، ببیند.

انتهای پیام/