به گزارش چهل ماه نیوز به نقل از خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، اکبر احمدپور نماینده خواف و رشتخوار و عضو مجمع نمانیدگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و بهسازی جاده های خواف و رشتخوار در سال جاری خبر داد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت: در مذاکرات اخیر با معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور این مبلغ برای جاده های شهرستانهای خواف و رشتخوار اختصاص یافت.

وی ادامه داد: از این میزان ۵۰ میلیارد ریال برای ساخت و بهسازی جاده لاخی به برکا و ۷۰ میلیارد ریال به جاده روستایی نهور به چاه زول شهرستان خواف اختصاص یافت.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس گفت: اختصاص ۶۰ میلیارد ریال به جاده قاسم آباد به باغ بخشی شهرستان خواف و ۶۰ میلیارد ریال هم به بهسازی جاده بخش جنگل شهرستان رشتخوار از دیگر نتایج مذاکرات اخیر با معاون وزیر راه و شهرسازی است.

احمد پور افزود: ۱۰ میلیارد ریال هم برای انجام تعمیرات ماشین آلات راهسازی این شهرستانها اختصاص پیدا کرد.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس گفت: اختصاص اعتباراتی برای انجام روکش آسفالت جاده  خواف – قاین و خواف – تربت حیدریه و خواف – تایباد از دیگر مصوبات این نشست بود که اعتبار لازم به صورت مرحله به مرحله در زمان اجرا تخصیص می یابد./

پایان پیام