به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب ع رشتخوار گفت: دشمن دروغ های متعددی را در جریان اتفاقات اخیر دنبال کرد، یک دروغ بزرگ را با فرصتی به نام مرگ یک خانم دنبال کردند، که دنبال تهمت زدن و ایجاد اشوب بودند.

وی در ادامه افزود: دومین دروغ دشمن در چند وقت اخیر دروغ فوت و بیماری مقام معظم رهبری بود که به کوری دشمنان خارجی و داخلی ایشان بدون عصا و یک ساعت به صورت ایستاده در جمع افسران سخنرانی کردند، انها باید بدانیم ما تاپای جان پشتیبان نظام انقلاب و رهبر عزیزمان هستیم.

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه تصریح کرد: یکی دیگر از شایعاتی که دشمن در اتفاقات اخیر پخش و تکثیر کردند، سقوط شهر اشنویه در اذربایجان غربی بود، گفتند این شهر سقوط.کرده و الان در اختیار اغتشاشگران این است که این نیز یک شایعه بود.

امام جمعه رشتخوار در ادامه یادآور شد: امروز دشمن کور خوانده که بخواهد و بتواند کردها را بر علیه نظام و انقلاب تشویق کند، جواب دندان شکن سپاه به کومله ها و اسرائیل   پاسخ هر گونه تحرک و دشمنی نسبت به نظام و انقلاب اسلامی را داد.

امام جمعه رشتخوار در ادامه بیان داشت: اغتشاشات را دشمن امروز به مردم نسبت می دهد،  در صورتی که موضوعات اخیر نشان داد اغتشاشات کاملا با برنامه ریزی قبلی انجام شده است، و تنها اقلیتی در آن حضور دارند، دشمن با جنگ رسانه ای به دنبال ایجاد گسترش و دامن زدن به اغتشاشات است.

وی در پایان تصریح کرد: امروز همه باید هوشیار و بصیر باشیم، دشمن هیچگاه دلش به حال ما نسوخته و بدانیم قدردان این نظام، انقلاب نیروهای نظامی و انتظامی باشیم.

انتهای پیام/