به گزارش چهل ماه نیوز؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب ع رشتخوار، گفت: امروز اتحاد مهمترین عامل پیروزی مسلمانان است، باید در کنار هم با هوشیاری و بیداری کامل حرکت کنیم، سران کشورهای اسلامی امروز باید دست در دست هم برای مبارزه با دشمنان اسلام حرکت کنند.

وی در ادامه افزود: کسانی که به دنبال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند، خیانت کارترین افراد زمان هستند و باید به سزای عمل خود برسند.

امام جمعه رشتخوار در ادامه یاداور شد: دشمن امروز به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعیان و اهل تسنن است و با ایجاد شیعه انگلیسی و سنی امریکایی به دنبال ایجاد مشکل بین مسلمانان است.

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه به پیروزی حزب الله بر رژیم صهیونیستی اشاره کرد و اظهار داشت: معجزه ای در لبنان رخ داده که رژیم صهیونیستی که به دنبال تحاسب منابع نفتی و گازی در ان منطقه برای خوش خدمتی به اروپا هدیه بدهد، با هوشیاری حزب الله غیر ممکن شد برای انها و الحمدالله حزب للله لبنان پیروز این نبرد شد.

وی درپایان افزود: امروز ارتش ما یک ارتش قدرتمند و مقتدر است و از دل انقلاب است و امروز امنیت را برای کشور به ارمغان می آورد.

انتهای پیام/