محمد عباس زاده فرمانده انتظامي شهرستان رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز؛ گفت: ۸ متهم به سرقت وسایل چاه‌های کشاورزی با کشف ۱۰ فقره سرقت در بخش جنگل رشتخوار شناسایی و دستگیر شدند.

عباس زاده درادامه مطلب بیان داشت: در پی وقوع سرقت وسایل چاه موتورهای کشاورزی بخش جنگل شهرستان رشتخوار، پی گیری موضوع به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی با افزایش گشت های محسوس و نامحسوس در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با همکاری ماموران بخش انتظامی جنگل در یک اقدام ضربتی ، ۸ نفر از سارقان را شناسایی و غافلگیرانه دستگیر نمودند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی در بازرسی از منازل و محل های مورد اعتراف این افراد، تعدادی وسایل و ادوات کشاورزی سرقتی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوارتصریح کرد: متهمان دستگیرشده در تحقیقات به عمل آمده به ۱۰  فقره سرقت در بخش جنگل و حومه  اعتراف کردند.

عباس زاده با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی از تعامل و همکاری مردم با پلیس، تقدیر کرد و گفت: شماره تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس های پلیسی شهروندان است.
انتهای پیام/