بدون نظر
 
آنچه در برنامه ۹۰ گذشت؛ برانکو بهترین شد/به مظلومی خیانت کردند!
تاریخ انتشار : 31 می 2016 در 08:48
 
پرویز مظلومی در شب انتخاب برانکو ایوانکوویچ به عنوان بهترین سرمربی لیگ برتر، از خیانت بازیکن و مسئول باشگاه در خانه فرهاد مجیدی پرده برداشت.

آنچه در برنامه 90 گذشت؛ برانکو بهترین شد/به مظلومی خیانت کردند!

به گزارش  چهل ماه نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  آخرین برنامه نود دوشنبه شب برگزار شد و نظرسنجی آن به انتخاب بهترین مربی فصل اختصاص داشت. برانکو ایوانکوویچ، امیر قلعه نویی، یحیی گل محمدی، پرویز مظلومی و عبدالله ویسی گزینه‌های این نظرسنجی بودند.

گزارش مستند از خرمشهر
فردوسی پور در ابتدای برنامه اش اعلام کرد که اگر اتفاق غیر مترقبه‌ای رخ ندهد، برنامه نود حدود دو ماه دیگر مجددا آغاز خواهد شد. بعد از ارائه آمار رکوردهای پانزدهمین دوره لیگ، گزارش مستندی از خرمشهر که میزبان فینال جام حذفی بود، پخش شد. در این گزارش به دوران دفاع مقدس و وضعیت فوتبال در این دوران اشاره شد.

مظلومی ترکاند!
پرویز مظلومی میهمان حضوری برنامه نود بود. او در این برنامه علیه یک بازیکن و مسئول باشگاه افشاگری کرد:

واقعا در استقلال تنها بودم، خیلی ها ما را کوبیدند، تا چهار صبح التماس کردند مجیدی بیاید جای ما، با منصوریان هم قبلا صحبت کرده بودند، قرارداد دارم و استعفا نمی دهم از مهتمرین بخشهای صحبت مظلومی بود. صحبتهای کامل مظلومی رااینجا بخوانید.

گل‌محمدی و حسرت یک بازی
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن هم دیگر میهمان برنامه نود بود. یحیی گل محمدی با اشاره به حذف تیمش در آسیا، گفت: مقابل العین بدشانسی آوردیم. همیشه حسرت این بازی را می خورم. در بازی برگشت دو گل خیلی بد خوردیم.

وی همچنین تاکید کرد: درست است جام گرفتیم ولی معتقدم موفقیت فقط گرفتن جام نیست. باید دید در باشگاهی که هستیم چه کار کرده ایم. ذوب آهن دو سال پیش سر و سامان نداشت ولی انقلابی در این باشگاه صورت گرفت و بازیکنان جوان زیادی را هم معرفی کردیم.

واکنشهای تند به صحبتهای نویدکیا
حسین فرکی و مهرزاد خلیلیان سرمربی و مدیرعامل پیشین سپاهان افرادی بودند که واکنش تندی به مصاحبه هفته گذشته محرم نویدکیا داشتند. خلیلیان گفت که بر خلاف گفته های محرم، برانکو ایوانکوویچ خودش نخواست به سپاهان بیاید. فرکی هم گفت: بهتر بود نویدکیا به جای اینکه خودش را با پرنده هایش در خانه سرگرم کند، می آمد و با من صحبت می کرد!

عادل، پرسپولیسی‌پور هم شد!
در بخش پایانی نود، علی لطیفی سرمربی تیم اکسین البرز روی خط تلفنی آمد تا به شائبات کم کاری بازیکنان تیمش در لیگ دسته دو پاسخ بدهد. لطیفی که زمان زیادی برای صحبت نداشت، در واکنش به درخواست مجری نود به یکباره از کوره در رفت و گفت: به شما هم می گویند  پرسپولیسی پور! این جمله باعث شد تا ارتباط تلفنی لطیفی با گفتن خداحافظ از سوی فردوسی پور قطع شود.

برانکو با اختلاف بهترین شد
با اعلام نظرسنجی برنامه، برانکو ایوانکوویچ با بیش از ۶۰ درصد آرای بینندگان نود به عنوان بهترین سرمربی لیگ برتر انتخاب شد و بعد از وی عبدالله ویسی در رده دوم قرار گرفت.

آخرین برنامه نود این فصل به بررسی کامل فینال جام حذفی و قهرمانی ذوب آهن، عکس العمل های سپاهانی ها به صحبت های جنجالی نویدکیا و گفتگوی ویژه با حضور پرویز مظلومی، یحیی گل محمدی و رشید مظاهری می پردازد.
سئوال مسابقه پیامکی این هفته به برترین مربی فصل اختصاص یافته بود.
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
۱۵ رکوردی که در لیگ پانزدهم شکست یا بهبود یافت به نمایش گذاشته شد.
گزارشی از آمار و ارقام عملکرد تیم ها در لیگ پانزدهم ارائه شد.
مقایسه ای میان مربیان داخلی و خارجی لیگ برتر صورت گرفت.
عملکرد برترین مربیان لیگ برتر پانزدهم مورد بررسی قرار گرفت.
 قسمت دوم گزارش های  آماری این برنامه به آمارهای اختصاصی هر تیم در لیگ اختصاص داشت.
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در ادامه اثرگذاری تغییرات انجام شده مربیان در لیگ بررسی شد.
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
گزارشی از خرمشهر و پیشکسوتان فوتبال این شهر و حال و هوای روزگار قدیم آن پخش شد.
سپس عملکرد گزینه های نظرسنجی امشب مرور شد.
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
در آخرین برنامه نود فصل چه گذشت؟ + تصاویر
نکاتی در خصوص مضرات مصرف دخانیات پخش شد.
پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال نخستین میهمان برنامه نود بود.
گزارش از حواشی پیش از بازی استقلال – ذوب آهن روی آنتن رفت که طی آن با مربیان تیم ها و مسئولان برگزاری مسابقات صحبت شد و تصاویر زیبایی از شور و حال هواداران و همچنین تمرین تیم ها پخش شد.
مظلومی: قول کسب جام نداده بودم!/ با استقلال قرارداد ۲ ساله دارم
پرویز مظلومی در ابتدای صحبت هایش گفت: هنوز سرمربی استقلال هستم و قرارداد ۲ ساله با این تیم دارم، در شرایط سختی تیم را تحویل گرفتم، در شرایطی که مذاکره مسئولان باشگاه با ۵ مربی ناکام ماند و من با ارائه برنامه ۳ ساله به باشگاه آمدم که در نهایت قراردادی ۲ ساله با باشگاه بستم و از همان ابتدا نیز قول کسب جام نداده بودم. طبق برنامه ام کسب سهمیه و جوانگرایی را در دستور کارم قرار دادم که فکر می کنم تا حدودی در رسیدن به اهداف موفق بودیم.
تیم ما ۲۰ هفته صدرنشین بود و عملکرد خوبی داشتیم. مشکلات زیادی داشتیم ، با ۲ بازیکن خارجی تیم را بستیم، پس از رفتن کرار قرار بود بازیکن خوبی جایگزین وی شود که متاسفانه مشکلات مالی باشگاه مانع رسیدن به اهدافمان شد. افشارزاده تیم را حمایت می کرد ولی باید بگویم که تقریبا تنها بودم.
هزینه هایی باید به تیم تزریق می شد که صرف بازیکنان خارجی سال های گذشته شد.
پس از از دست دادن روزبه چشمی، بازیکن جایگزین برای وی نداشتیم و مجبور بودم از پست های دیگر برای خط میانی استفاده کنم.
مصدومان تیم مان زیاد شدند. حیدری، رمضانی و کریمی و شیحی مصدوم شدند که این مصدومیت ها برایمان مشکل ساز شدند. در این شرایط نتیجه گرفتیم و توقعات از ما بالا رفت.
وی در مورد بدنسازی تیم فوتبال استقلال گفت: بدنسازی تیم مشکلی نداشت و مربی بدنساز خوبی داشتیم و نیاز به بدنسازی داشتیم.
مظلومی خاطرنشان کرد: شما خودتان را جای من بگذارید و اگر هر روز بگویند می خواهند جای شما کسی را بیاورد تمرکزتان را حفظ می کنید؟ هر روز بازیکنانم می گفتند مگر قراردادتان سه ساله نیست؟ من خیلی چیزها را می دانستم اما برای اینکه حواشی ایجاد نشود به آن واکنش نشان ندادم. ما دربی را شکست خوردیم و سه امتیاز عقب افتادیم. هنوز شانس قهرمانی داریم اما یکی از اعضای باشگاه می روند خانه فرهاد مجیدی تا چهار صبح به همراه یکی از بازیکنان بزرگتر تیم التماسش را می کردند تا روی نیمکت بنشیند. آنها نمی دانند مجیدی مثل پسرم است و مکتب استقلال است و مثل بعضی ها نیست. من دنبال منافعم نبودم و کسانی که این کارها را می کنند دنبال منافع خودشان است. من قرارداد دارم اما می روند با اسکوچیچ صحبت می کردند. همین است که می گویم تنها هستم و بعضی بازی ها ناظران دل شان به حالم می سوخت و می دیدند در حال سکته هستم و آب برایم می آوردند. دو سال بعد آقای قلعه نویی تیم را پنجم و ششم کرد چه بلایی سرش اوردند؟ مگر او تیم را قهرمان نکرد؟ تا کی می خواهید سیبل کنید؟
مظلومی: قول کسب جام نداده بودم!/ با استقلال قرارداد 2 ساله دارم/ چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!
وی خاطرنشان کرد: من قرارداد ۲ ساله دارم و از ابتدای کارم ۳ قول دادم، آشتی هواداران، کسب سهمیه و جوانگرایی که به قول خود عمل کردم.
باور کنید در طول فصل به خاطر برخی رفتارها چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!
تیم من صدر جدول است و مساوی می کند، هوادار علیه من شعار می دهد! چرا باید اینگونه باشد.
من در هر تیمی که هستم کاپیتان خود را به عنوان دستیارم می دانم و مهدی هم کاملا با من هماهنگ بود.
او در مورد اینکه ریوالدو را یکی از بستگانش به تهران آورده بود یا خیر گفت: برادرزاده من مجوز ندارد و تنها نقش مترجم او را برعهده داشته است.
مظلومی با اشاره به احتمال ادامه همکاری اش با استقلال در صورت قهرمانی در جام حذفی گفت: من که می گویم دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارم. بعد از بازی با من تماسی گرفته نشد. من از طریق رسانه ها متوجه اخبار می شوم. فردا هیات مدیره جلسه می گذارد و امیدوارم کارشناسی بررسی کنند که چرا تیمی که صدرنشین بوده اینگونه افت می کند.
او در مورد احتیاطش در بازی فینال گفت: شرایط اینگونه بازی ها می طلبد اما بعد اینکه گل اتفاقی خوردیم موقعیت های خوبی ایجاد کردیم.
وی درباره اینکه آیا در کادر فنی با مجید صالح دچار اختلاف بود، گفت: ما فقط اختلاف‌نظر داشتیم چون من نفر اول بودم. طبیعی است که هنگامی که با کسی مشورت می‌گیرید دچار اختلاف‌نظر هم بشوید من با او اختلافی نداشتم و خودم صالح را انتخاب کرده بودم.
وی درباره رفتاری که رحمتی در بازی با تراکتورسازی در برخورد با قلعه‌نویی داشت، گفت: احترام مربی را باید نگه داشت و اختلافات را می‌توان با صحبت رفع کرد من چنین چیزی را نمی‌پسندم البته خودش هم پس از بازی پشیمان شده بود.
سرمربی استقلال در ادامه گفت: من از مکتب استقلال هستم و زندگی‌ام را برای این تیم گذاشتم و میراث‌خوار استقلال نیستم من طبق برنامه‌‌ام جلو می‌روم دلیل افت استقلال در نیم فصل دوم کمبود بازیکن بود و اینکه کادر فنی هم باید تقویت می‌شد خیلی‌ها تیم‌های خود را تقویت کردند اما ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم.
گزارش از نود تا تود با موضوع حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد که شامل قسمت های زیر بود:
مشکل استادیوم در تبریز برای تراکتورسازی با صعود ماشین سازی به لیگ برتر
جشن صعود عجیب و پرحادثه تیم فومن از دسته سوم به دوم
تشکیل جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و واکنش به مذاکره با جلال حسینی
پیوستن پیام صادقیان به ماشین سازی و کولیبالی به سپاهان
سرنوشت نفت تهران بعد از تصمیم به واگذاری
 مصاحبه ای با مهدی تاج درباره سرنوشت انتقال نفت تهران پخش شد که رئیس فدراسیون با انتقال امتیاز این تیم از تهران اعلام مخالفت کرد.
آنالیز مسابقه کسل کننده فینال جام حذفی بین ذوب آهن و استقلال پخش شد.
گل محمدی: به بازیکنانم گفته بودم چیپ نزنند
یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ، قهرمان جام حذفی فوتبال، دومین میهمان این هفته برنامه نود بود و در خصوص مشکلات و وضعیت تیمش از ابتدا تا پایان فصل، توضیحاتی ارائه داد.
ما سال را با بدشانسی و بد شروع کردیم و بعد رفته رفته تیم ثبات پیدا کرد و توانستیم به اوج برسیم.
وی افزود: ما در ابتدا از نظر امکانات حرفه‌ای بد نبودیم و در فشردگی مسابقات خوب عمل کردیم و در آسیا قدرتمندانه از گروه‌مان صعود کردیم حسرت دیدار با العین را می‌خورم می‌توانستیم در این دیدار پیروز شویم اما آنها تیم خوبی بودند و توانستند به پیروزی برسند.
گل‌محمدی درباره اینکه در بازی‌های آخر تیمش در لیگ چندان خوب بازی نمی‌کردند، گفت: ما در این دیدارها گل اول و دوم را زدیم اما در نهایت بازی‌ها مساوی شد. در باشگاه‌های ایرانی اینکه یک تیم بخواهد هم در لیگ و هم در آسیا تلاش کند با توجه به نداشتن امکانات حرفه‌ای به مشکل برمی‌خورد. البته حفظ تمرکز در ۲ جام واقعاً سخت است و اینکه بتوانیم تمرکز و انگیزه بازیکنان را در حد بالا نگه داریم و البته به نوع نگرش و رفتار آنها برمی‌گردد. در هر صورت ما جام گرفتیم و شاید برخی‌ها بگویند که من مربی خوبی هستم البته موفقیت فقط گرفتن جام نیست باید ببینیم در باشگاه چکار کرده‌ایم.
مظلومی: قول کسب جام نداده بودم!/ با استقلال قرارداد 2 ساله دارم/ چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!
وی گفت: ۲ سال پیش وقتی باشگاه را تحویل گرفتم باشگاه شرایط خوبی نداشت و به نوعی انقلابی را در تیم به وجود آوردیم در هر ۷- ۸ هفته اول لیگ بردی نداشتیم اما رفته رفته خوب شدیم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره دیدار مقابل استقلال هم گفت: در بازی با استقلال بازیکنان ما مثل برگ خزان بر روی زمین می‌افتادند ما حتی سعی کردیم چند بازیکن مصدومان‌مان را تعویض کنیم و برخی از آنها با مصدومیت به بازی ادامه دادند.
وی خاطرنشان کرد: در پنالتی‌ها هم به بازیکنان گفته بودم ضربه چیپ نزنند.
گل‌‌محمدی درباره اینکه آیا فصل آینده در ذوب‌آهن می‌ماند گفت: باعث افتخارم است در این تیم بمانند اکثر بازیکنان با تیم قرارداد دارند.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا کاوه رضایی در تیم می‌ماند گفت: واقعاً‌ نمی‌دانم کاوه در ذوب‌آهن می‌‌داند.
گل‌محمدی در پایان جام را به موسی سلامت جانباز تقدیم کرد.
تیم منتخب فصل لیگ برتر بر اساس نمرات تیم آنالیز سایت برنامه نود اعلام شد:
مظلومی: قول کسب جام نداده بودم!/ با استقلال قرارداد 2 ساله دارم/ چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!
مظلومی: قول کسب جام نداده بودم!/ با استقلال قرارداد 2 ساله دارم/ چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!
مظلومی: قول کسب جام نداده بودم!/ با استقلال قرارداد 2 ساله دارم/ چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!
مظلومی: قول کسب جام نداده بودم!/ با استقلال قرارداد 2 ساله دارم/ چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!
مظلومی: قول کسب جام نداده بودم!/ با استقلال قرارداد 2 ساله دارم/ چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!
فرکی: بهتر بود محرم نویدکیا به جای خانه نشینی و سر گرم کردن خودش با پرنده‌هایش، بیرون می آمد و با من صحبت می کرد!!
 با توجه به صحبت هایی که محرم نویدکیا در هفته گذشته و با حضور در برنامه نود درباره میزان قرارداد، برخورد او با بازیکنان و مسائل دیگر داشت، حسین فرکی پاسخ او را داد و به شائبه ها در این باره پاسخ داد.
حسین فرکی در واکنش به ادعاهای محرم نویدکیا علیه وی در برنامه هفته گذشته نود،گفت: محرم گفته بود قرارداد من ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. من نامه قراردادم را از باشگاه سپاهان گرفته ام. قراردادم با سپاهان برای دو فصل یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون بود که در صورت قهرمانی، مبلغ ۳۰۰ میلیون هم پاداش می‌گرفتم. البته بعدا این پاداش را هم نگرفتم.
بهتر بود محرم نویدکیا به جای خانه نشینی و سر گرم کردن خودش با پرنده‌هایش، بیرون می آمد و با من صحبت می کرد تا اطلاعات دقیق‌تری می گرفت.
رشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن میهمان بعدی برنامه نود بود. وی در مورد شرایط تیمش و همچنین دوران فوتبالی اس صحبت کرد.
مظلومی: چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!/ گل محمدی: هنوز هم حسرت دیدار با العین را می خورم/ برانکو بهترین مربی فصل شد
 فاصله زمانی بین نیمه نهایی و فینال جام حذفی بین ایران و سایر لیگ های جهان مقایسه شد.
مظلومی: چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!/ گل محمدی: هنوز هم حسرت دیدار با العین را می خورم/ برانکو بهترین مربی فصل شد
رضا غیاثی کارشناس داوری برنامه بصورت تلفنی داوری دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن در فینال جام حذفی را مورد بررسی قرار داد.
حرکات تکنیکی برتر فصل پخش شد که از سوی بازیکنان زیر انجام شده بود:
مهدی طارمی(پرسپولیس) داریوش شجاعیان(گسترش فولاد، ۳ بار) ساسان انصاری(فولاد، ۲ بار) عباس بوعذار(نفت تهران) سروش رفیعی(تراکتوسازی، ۲ بار) حیکم نصاری(استقلال خوزستان) پیام صادقیان(صبا)، محمد انصاری(پرسپولیس) وریا غفوری(سپاهان) علی فاطمی(راه آهن) امیرحسین صادقی(صبا) امید عالیشاه(پرسپولیس) محمد ابراهیمی(گسترش فولاد) احمد نورالهی(پرسپولیس) ارسلان مطهری(نفت تهران) فرید کریمی(صبا) فرشاد احمدزاده(پرسپولیس)
علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز روی خط تلفنی برنامه آمد و درباره شکست عجیب و غریب این تیم با شش گل برابر نفت امیدیه در هفته آخر لیگ دسته دوم صحبت کرد. همزمان با صحبت های لطیفی فیلم بازی مشکوک بازیکنان این تیم هم به تصویر کشیده شد.
لطیفی در بخشی از صحبت های خود با انتقاد از عادل فردوسی پور ، خطاب به وی گفت: آقای فردوسی پور شما به پرسپولیسی پور معروف هستید که این صحبت با واکنش فردوسی پور همراه بود و وی عنوان کرد که الان این صحبت شما چه ربطی به عملکرد تیمتان دارد؟!
در پایان برنامه برانکو ایوانکوویچ با کسب ۶۲/۸ آرا به عنوان بهترین مربی فصل انتخاب شد.
مظلومی: چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم!/ گل محمدی: هنوز هم حسرت دیدار با العین را می خورم/ برانکو بهترین مربی فصل شد
آخرین برنامه نود فصل ساعت ۱:۵۰ بامداد سه شنبه یازدهم خرداد به پایان رسید.

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محوطه تاریخی جیزد در اختیار دانشجویان باستان‌شناسی قرار گیرد ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای آماده سازی پل‌ها و نقاط حادثه‌خیز در جنگل رشتخوار/ شهر جنگل توانایی برند‌ شدن استانی را داراست رزمایش بزرگ اقتدار بسیجیان در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر عملکرد خوب مسئولان باعث امیدواری مردم به نظام انقلاب و کشور است/مسئولان باید گره گشای مشکلات باشند اجرای ۱۷۰ ویژه‌برنامه گرامیداشت هفته بسیج در رشتخوار ۲ کارخانه پنبه پاک‌کنی در فرآوری محصول پنبه فعال شدند/ پیش‌بینی برداشت ۸ هزار تن پنبه سفید در رشتخوار رزمایش جهادی فاطمی ۲ روستای دریز رشتخوار+تصاویر دشمن‌شناسی و زمان‌شناسی مهمترین مولفه‌های بصیرت است/ دشمن با ابزار فریب و دروغ به میدان آمده است ۲ فوتی و ۲ مصدوم در سانحه رانندگی در رشتخوار برداشت طلای سرخ در رشتخوار آغاز شد/ پیش‌بینی برداشت ۲۰ تن زعفران خشک در رشتخوار شناخت دسیسه های دشمن در اغتشاشات اخیر نیازمند هوشیاری جوانان است/ باید با دشمنان با سلاح بصیرت جنگید راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در رشتخوار+ تصاویر
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer