بدون نظر
 
مدیر کمیته امداد شهرستان رشتخوار:
۱۶۰ نوعروس رشتخواری به خانه بخت رفتند
تاریخ انتشار : 31 دسامبر 2015 در 10:11
 
مدیرکمیته امداد شهرستان رشتخوار گفت: با حمایت های کمیته امداد 160 نوعروس رشتخواری از ابتدای سال جاری تاکنون راهی خانه بخت شده و زندگی مشترکشان را آغاز کردند، که مراسم 50 نفر از این نوعروسان در هفته وحدت بوده است.

 به گزارش چهل ماه نیوز حسن تجرد فریمانی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار اظهار داشت: با حمایت های کمیته امداد ۱۶۰ نوعروس رشتخواری با دریافت خدمات متناسب آموزشی و مالی از ابتدای سال جاری تاکنون راهی خانه بخت شده و زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

وی در ادامه افزود: تامين جهيزيه نوعروسان يکي از برنامه هاي اصولي کميته امداد است که به خاطر کمک به خانواده هاي ایتام و مددجويان جهت مرتفع کردن قسمتي از مشکلات مالي ازدواج فرزندانشان انجام می شود.

وی بااشاره به اینکه مراسم ۵۰ نفر از این نوعروسان در هفته وحدت بوده است، خاطرنشان کرد: به منظور تحکيم بنيان خانواده و سلامت زوجين، شرکت در کلاس هاي مشاوره و آموزش مهارتهای زندگی، انجام آزمايشات ژنتيک و مواد مخدر امري ضروري است که با جديت در کمیته امداد انجام مي پذيرد .

تجرد فریمانی آغاز زندگی مشترک ۱۶۰ نوعروس فوق را با دریافت تسهیلات بلاعوض ۲۰ میلیون ريالی برای هر نوعروس برشمرد و عنوان کرد: کمیته امداد برای آغاز زندگی مشترک ۱۶۰ نوعروس ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ريال و برای ۱۴ نوداماد ۷۰ میلیون ريال اعتبار صرف کرده تا آنها را راهی خانه بخت کنند.

در ادامه نیز،وی از برگزاری شورای زکات با حضور مسئولین مربوطه و خیرین و عاملین در مسجد جامع فتح آباد خبر داد و تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسه بررسی برنامه های جاری، ارائه راهکارهای اجرایی وکاربردی درجهت توسعه این فریضه و آسیب شناسی از بازخوردهای فعالیتهای انجام شده طی سالهای گذشته بود.

حجت الاسلام قربانی امام جمعه فتح آباد مردم را به پرداخت و ادای فریضه زکات دعوت نمود و یادآور شد: مردم با پرداخت زکات در واقع حق الله را ادا و موجبات افزایش برکت را فراهم می کند.

تجرد فریمانی در پایان به تفاهم نامه امضا شده بین کمیته امداد و بسیج شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: به مناسبت هفته وحدت ۲۰۰ پرس غذای گرم با ارزش ۱۴ میلیون ريال در راستای احياي فرهنگ دستگيري و كمك به نيازمندان و كم رنگ كردن چهره فقر از جامعه توزیع شد.

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :