بدون نظر
 
مدیر کمیته امداد شهرستان رشتخوار:
کمک ۲ میلیارد ریالی یک هزار و ۱۰۵ حامی به ایتام رشتخوار
تاریخ انتشار : 26 دسامبر 2015 در 08:29
 
مدير کميته امداد امام خميني(ره) رشتخوار گفت: یک هزار و 105 حامی برای فرزندان معنوی شان 2 میلیارد و 336 میلیون ريال واریزی داشته اند.

به گزارش چهل ماه نیوز حسن تجرد فریمانی مدير کميته امداد امام خميني(ره) رشتخوار با اعلام آمار تا پایان ۸ ماهه امسال گفت: یک هزار و ۱۰۵ حامی برای فرزندان معنوی شان ۲ میلیارد و ۳۳۶ میلیون ريال واریزی داشته اند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار اظهار داشت: در حال حاضر ۲۴۰ یتیم تحت پوشش دارای یک هزار و ۱۰۵ حامی هستند که به طور میانگین به حساب هر یتیم یک میلیون و ۲۳۲ هزار ريال واریز نقدی صورت می گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: طرح اکرام ايتام به منظور اشاعه فرهنگ نوع دوستي و با پيروي از آموزه هاي سيره انبياء و با همت خيران فعالیت می کند که خوشبختانه حضورین خیرین در این شهرستان بسیار پرشور می باشد.

تجرد فریمانی به اجرای طرح محسنین برای فرزندان خانواده های نیازمند در شهرستان اشاره نمود و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۲۱ حامی از ۱۳۸ فرزند نیازمند در قالب طرح محسنین حمایت می کنند که به طور میانگین دریافتی هر فرزند ۳۱۰ هزار ريال است.

وی به امضای تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و اداره بهداشت و درمان شهرستان اشاره و افزود: در راستای این قرارداد علاوه بر اهدای سبد غذایی توسط کمیته امداد، برگزاری دوره های آموزشی برای مددجویان به صورت مشترک در روستاها و اعزام مربی ازطرف اداره بهداشت ودرمان شهرستان بصورت رایگان، اعمال کاهش تعرفه پزشکی و شناسایی کودکان دارای سوء تغذیه زیر ۶ سال از جمله مفاد این تفاهم نامه بوده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رشتخوار در پایان یادآور شد: با هدف اجرای سنت نیکوی اطعام ایتام و نیازمندان در ایام دهه آخر صفر با کمک ۳خیر اطعام ۴۵۰ مددجوی تحت حمایت از روستای نوق با ارزش بالغ بر ۱۶ میلیون ريال صورت پذیرفت.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :