بدون نظر
 
محافظان؛ جور موسوی لاری را کشیدند
شکستن پای دانشجوی منتقد در سخنرانی نیمه تمام موسوی لاری در دانشگاه یزد
تاریخ انتشار : 22 دسامبر 2015 در 11:20
 
پاسخ های آبکی به همراه اقدامات دبیر تشکل توسعه و اعتدال در گزینش جهت دار سولات و کنار گذاشتن سولات اصلی دانشجویان موجبات خشم دانشجویان را فراهم نموده و موسوی لاری که در پاسخ به این سولات حرفی برای گفتن نداشت مجبور به ترک جلسه شد.

شکستن پای دانشجوی منتقد در سخنرانی نیمه تمام موسوی لاری در دانشگاه یزد

به گزارش چهل ماه نیوز به نقل از یزدرسا، سخنرانی موسوی لاری در دانشگاه یزد که با موضوع انتخابات پیش رو از سوی تشکل توسعه و اعتدال تدارک دیده شده بود به واسطه اقدامات رئیس تشکل توسعه و اعتدال در گزینش هدایت شده سوالات و پاسخ های تکراری موسوی لاری را که دانشحویان را قانع نکرده بود خشم دانشجویان را باعث شد و وی نیز که از پاسخ گویی به دانشجویان مستاصل شده بود سخنرانی را رها کرده و از سالن خارج شد.

موسوی لاری در پاسخ به سولات دانشجویان بدون توجه به اصل موضوع از پاسخ دادن طفره می رفت. وی در پاسخ به یکی از دانشجویان در خصوص نظرش در خصوص امحائ ۱۷۰۰ تن سیب زمینی گفت: در برابر فساد بابک زنجانی هیچ است که همین موضوع خشم دانشجویان را در پی داشت و آن ها از پاسخ به اظهارات آبکی وی گفتند  نباید چون دیگری خطا کرده مجوز خطای دیگری باشد.
همین پاسخ های آبکی به همراه اقدامات دبیر تشکل توسعه و اعتدال در گزینش جهت دار سولات و کنار گذاشتن سولات اصلی دانشجویان موجبات خشم دانشجویان را فراهم کرده و موسوی لاری که در پاسخ به این سولات حرفی برای گفتن نداشت جلسه را ترک گرد.
برخی از دانشجویان که از پاسخ های موسوی لاری قانع نشده بودند با هراهی وی قصد گرفتن پاسخ سوالات خود را از وی را داشتند که محافظان وی به دانشجویان حمله کرده و پای دبیر یکی از تشکل های دانشجویی را شکستند.
به گفته برخی حاضران این گونه برخوردهای امیتی از ابتدای این سخنرانی وجود داشته و بسیاری از مسئولین برگذاری بارها کارت های دانشجویی دانشجویان را چک می کردند. در همین راستا برخی از اعضای حراست دانشگاه یزد برخی از دانشجویان منتقد را تهدید کرده و مانع از سوال پرسیدن شده اند.
گفتنی است موسوی لاری دست داشتن در دو فتنه ۷۸ و ۸۸ را در کارنامه خود دارد.
انتهای پیام/گ
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن با هر بهانه‌ای به دنبال بازی با افکار و ایجاد آشوب در کشور است/امروز بصیرت تنها راه خنثی‌سازی نقشه‌های شوم دشمنان است ۸ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره‌برداری شد کم‌توجهی‌ پایان درخشش طلای سرخ در قطب تولید زعفران دنیا را به دنبال دارد/ زعفران خراسان در یک قدمی نابودی مرگ مهسا امینی بهانه دشمن برای ایجاد آشوب و خرابکاری در کشور بود/ ایجاد خسارت و هزینه های سنگین بر کشور خواست دشمنان است تصاویری از برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی و بسیجیان در رشتخوار ۱۳ کاروان پیاده مسیر رشتخوار تا حرم مطهر رضوی را طی مسیر می‌کنند ۶ میلیارد ریال مطالبات مخابرات رشتخوار از مشترکان حقیقی و دولتی مراسم عزاداری جاماندگان اربعین حسینی در رشتخوار+ تصاویر سال گذشته بیش از چهار میلیون تن گندله در فولاد سنگان خواف تولید شد/ ارتقای کیفیت با بهینه‌سازی خطوط تولید یک کشته و ۲۱ مصدوم در پی واژگونی نیسان در رشتخوار ۷ کارخانه فعال پسته رشتخوار را فرآوری می‌کنند/ پیش‌بینی برداشت ۱۵ هزار تن پسته در رشتخوار تلاش رسانه های غربی بر کم رنگ نشان دادن حرکت عظیم اربعین حسینی است