بدون نظر
 
معاون رئیس دولت دهم در همایش همیاران انقلاب اسلامی در تبریز:
دلیل تاکید رهبری بر نفوذ، وجود افراد نفوذ پذیر در بدنه ی قوه ی اجرایی می باشد/ هاشمی در مصاحبه اخیر خود حرف سال ۸۸ موسوی را تکرار کرد
تاریخ انتشار : 25 دسامبر 2015 در 14:00
 
فروزنده گفت:دشمن فهمیده که رهبری حضرت امام خامنه ای مانع اصلی نفوذ است، لذا با دو راهکار تخریب رهبری و فشار علیه مردم به سمت نفوذ پیش رفته است.

 

دلیل تاکید رهبری بر نفوذ، وجود افراد نفوذ پذیر در بدنه ی قوه ی اجرایی می باشد/ هاشمی در مصاحبه اخیر خود حرف سال ۸۸ موسوی را تکرار کرد

به گزارش چهل ماه نیوز؛ به نقل از زیتون ، گرد همایی همیاران انقلاب اسلامی در تبریز با حضور فروزنده، معاون دولت دهم و سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به لطف هوشیاری و بصیرت مردم، رهبری داهیانه ای نصیب این ملت شد

فروزنده با اشاره به نعمت بزرگ انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی حقیقتا ظلمت جهانی را از پستوهای تاریکی خارج کرد و همچنان در حال شکوفایی می باشد. حرکت امام نور و راه تازه ای را در بین دو قدرت پوشالی جهان دمیدد

وی گفت: بصیرت و لیاقت مردم ایران در سالهای متمادی باعث شد تا توطئه هایی بسیاری خنثی شده و بسترهای رشد و توسعه فراهم گردد. به لطف هوشیاری و بصیرت مردم، رهبری داهیانه ای نصیب این ملت شد.

وی اظهار داشت: امروز گفتمان انقلاب اسلامی, گفتمان برتر منطقه بوده و خاورمیانه ی جدید ایالات متحده مستاصل شده است. تاثیر ایران در کشورهای منطقه، نشانگر رشد و تعالی انقلاب اسلامی در درون مرزها و خارج از مرزهای ایران اسلامی است. موارد موجود و زنده حال در صحنه های بین المللی و داخلی همگی مدیون انقلاب اسلامی هستند.

4

 

سناریوی نفوذ دشمن از فتنه ی ۸۸ کلید خورده است

فروزنده گفت: دشمن بدلیل درماندگی در شیوه های مختلف مباره با انقلاب اسلامی امروز راهکار نفوذ را برگزیده است و این نفوذ از فتنه ی ۸۸ آغاز شده است. فتنه ۸۸ هشت ماه کشور را با مشکل های فراوان اقتصادی همراه کرد, اگر دشمن فتنه را براه نمی انداخت,کشور با یک جهش بزرگ اقتصادی همراه می شد.

وی اظهار داشت: بعد از فتنه ۸۸ به دلیل استقامت و ایستادگی و بصیرت مردم، دشمن شیوه ی تحریم را برگزید و اعمال تحریم ها بدلیل گرای مثبت عناصر داخلی فتنه بود تا با تاثیر داخلی, افراد دگر اندیش صاحبان حاکمیت بشوند.

وی با اشاره به دست آورد های بزرگ دولت نهم و دهم در عرصه های مختلف، گفت: عناصر نفوذی و جریان های فساد و رانت خوار مانع موفقیت نهایی دولت دهم شدند.

تعامل با کدخدا در دولت سازندگی کلید خورد و در دولت اصلاحات قوت گرفت

وی گفت: تعامل با کدخدا در دولت سازندگی کلید خورد و در دولت اصلاحات قوت گرفت, ایجاد نوکیسه های جدید دولتی در دوران آقای هاشمی درصدد آسیب زدن بر پیکره ی جمهوری اسلامی بود. در دوم خرداد گسست در حاکمیت و بی بندوباری فرهنگی مطرح شد و در مجلس ششم تمام قد در مقابل ولایت ایستادند.

فروزنده گفت: به تعبیر رهبری, مجلس هفتم مثل گلی است که از میان خارها رشد کرد. بعد از شرایط نامناسب مجلس ششم، این اتفاق بسیار خوبی بود. اما سران حزب اللهی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم مقصر بودند, اگر وحدت شکل می گرفت نتیجه چیز دیگری بود.

تصویب قانون در مجلس نمایندگان امریکا رسما برجام را نقض کرد اما بازهم مسولین ما خوش بین هستند

وی با اشاره به مذاکرات اخیر هسته ای اظهار داشت: امروز پس از مدت دو سال و نیم عواملی درصدد بودند تا بوسیله ی برجام کار را تمام کنند اما رهبری داهیانه ی مقام معظم رهبری مبنی بر اضافه کردن نه بند، به فرصتی برای ایران تبدیل شد.

معاون دولت یازدهم گفت: شورای حکام رسما این مسئله را به حکم تبدیل کرد که ایران در سال ۲۰۰۳ دنبال بمب اتمی بود و در ایران جشن گرفتند.

وی گفت: در حین و بعد از توافق با ۵+۱ آمریکا چندین بار عهد شکنی کرده است. تصویب قانون در مجلس نمایندگان امریکا رسما برجام را نقض کرد اما بازهم مسولین ما خوش بین هستند.

دلیل تاکید رهبری بر نفوذ, وجود افراد نفوذ پذیر در بدنه ی قوه ی اجرایی می باشد

فروزنده با بیان این مطلب که برجام بستری برای نفوذ سیاسی, اقتصادی و فرهنگی است، گفت:  سربازان گمنام امام زمان بسیاری از افراد دخیل در فتنه را در قالب شرکت های خارجی دستگیر کرده اند. مصادیق نفوذ در تاریخ انقلاب بسیار دیده می شود, دلیل تاکید رهبری بر نفوذ, وجود افراد نفوذ پذیر در بدنه ی قوه ی اجرایی می باشد.

وی گفت: امروز مسئله سوریه و مبارزه با تکفیری ها یک موضوع حیاطی است. اما بعضی از این آقایان هیچ حمایتی از سوریه و جریان مقاومت نمی کنند و اصلا اعتقادی به اشداء علی الکفار ندارند.

در حالی که سیستم آموزشی در خود آمریکا هم دولتی است ما به دنبال خصوصی کردن هستیم

وی با اشاره به این موضوع که امروز صراحتا شعارهای فمنیستی در بین مسئولین دولت شنیده می شود، گفت: در پیش نویس برنامه پنجم دولت نوشته شده است که مسائل آموزشی و تربیتی را خصوصی کنیم. در حالی که در انگلیس و آمریکا که مهد لیبرال دموکراسی است، سیستم آموزشی آنها دولتی است.

فروزنده افزود: درگیری رهبری با موسوی در دوران ریاست جمهوری بر این قضیه بود که سیستم را دولتی نکنید و از قدرت مردم استفاده کنید, قدرت مردم در سیستم آموزشی موثر است نه بخش خصوصی!

5

 

غرب فقط درصدد ایجاد کارخانه های مونتاژ در داخل کشور است

وی با اشاره به نقشه ها و برنامه هی غرب در ایران گفت: غرب, نه صنایع پیشرفته در اختیار ایران قرار می دهد و نه سرمایه گذاری می کند, غرب فقط درصدد ایجاد کارخانه های مونتاژ در داخل کشور است. برنامه غربی ها وابسته نگه داشتن ایران به خارج از کشور است.

فرونده اظهار داشت: اصلی ترین مشکل کشور واحدهای تولیدی نقدینگی است, امروز دولت باید با برنامه ریز و صحیحی نقدینگی کلان کشور را به سمت واحدهای تولیدی سوق بدهد.

وی گفت: امروز آقازاده ها و تازه به دوران رسیده ها سرخط واردات کشور قرار دارند, وزیر کلان سرمایه دار حرفهای پوسیده ی اقتصاد لیبرالی را به خورد مردم می دهد. با این شرایط نباید انتظاری بیش از این داشت. واگذاری آلومینیوم المهدی در این دولت افتضاح به بار آورد.

باید بوسیله ی تبیین معیارها، مجلس همراه انقلاب را تشکیل دهیم

فروزنده با اشاره به انتخابات مجلس پیش رو گفت: امروز جریان غرب گرا آخرین قدم خود مبنی بر تشکیل مجلس همراه را بر می دارند. نیروهای انقلابی باید در محافل خصوصی و عمومی نسبت به آگاه سازی ماهیت و برنامه های آمریکا و راهکارهای پیشرفت کشور عملکرد جهادی داشته باشند. باید بوسیله ی تبیین معیارها، مجلس همراه انقلاب را تشکیل دهیم.

وی گفت: دشمن فهمیده که رهبری حضرت امام خامنه ای مانع اصلی نفوذ است، لذا با دو راهکار تخریب رهبری و فشار علیه مردم به سمت نفوذ علیه نظام می روند. نفوذ افراد دگر اندیش به خبرگان رهبری سناریوهای توطئه انگیز را در پی دارد، بدین وسیله می خواهند حداقل نهادهای تحت امر رهبری را به چالش بکشند

5

معاون رئیس دولت دهم بیان داشت: اگر روش اول برای دشمن موفق نشود, به سمت نفوذ افراد جسور جوان بی تربیت در مجلس خبرگان خواهند رفت تا مدام جایگاه رهبری را تخریب کنند. در این رابطه وظیفه شورای نگهبان سنگین است، اما وظیفه ی ما سنگین تر است تا حزب اللهی ها برای نظارت استصوابی شورای نگهبان سینه ستبر کنند.

آقای هاشمی در مصاحبه اخیر خود حرف سال ۸۸ موسوی را تکرار کرد

وی گفت: امروز آقای هاشمی نهضت ثبت نام خبرگان را به راه انداخته تا خبرگان سایه را تشکیل دهد, آقای هاشمی در مصاحبه اخیر خود حرف سال ۸۸ موسوی را تکرار کرد و این پیام های خاصی دارد.

وی در پایان گفت: انتخابات پیش رو از اهمیت دو چندانی برخوردار است. حزب اللهیون باید فضایی فراهم کنند که خبرگان و مجلس ناموس مردم تلقی شود.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لایه روبی و احیای ۱۵ قنات در رشتخوار/ فعالیت نهاد پیشرفت و آبادانی رشتخوار در ۴ حوزه ادامه دارد دستاورد‌های نظام و انقلاب باید برای مردم بازگو شود/ تمام دنیا امروز درگیر مشکلات اقتصادی و معیشتی است پایان مرمت آب انبار تاریخی اکبرآباد در رشتخوار کشاورزان رشتخوار ۱۲ هزار تن گندم تحویل مراکز خرید دولتی دادند ضرورت تقویت گارگاه‌های محلی در رشتخوار/ طرح ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی در خواف و رشتخوار در حال پیگیری است عاشورای حسینی در رشتخوار مداحی که حنجره‌اش وقف امام حسین(ع) است/ سرودن ۷۰۰ نوحه و شعر در وصف عاشورا و محرم عزاداری تاسوعای حسینی ۱۴۰۱ در رشتخوار حقوق بشر غرب، یعنی هر آنجا که منافع آنها تامین شود/ وارونه نشان دادن واقعیت‌ها، بخشی از تلاش رسانه‌ای دشمن است همایش شیرخوارگان حسینی در رشتخوار+ تصاویر تجمع بزرگ دانش آموزی«احلی من العسل» در شهرستان رشتخوار معلم که هر ساله پرچم عزای حسینی را بر قله‌های مرتفع کشور برافراشته می‌کند
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum