بدون نظر
 
خوشحالی کارگزارانی ها از بازداشت یک عنصر اصلاح طلب
تاریخ انتشار : 31 دسامبر 2015 در 10:45
 
طبق اخبار رسیده ماجرای بازداشت یک عضو اصلاح طلب منجر به خوشحالی کارگزارانی ها نیز شده است. کارگزارانی که این روزها به لیدری کرباسچی و با رهبری هاشمی رفسنجانی به کار خود ادامه می دهد و حتی مغضوب اصلاح طلبان نیز شده است

خوشحالی کارگزارانی ها از بازداشت یک عنصر اصلاح طلب

به گزارش چهل ماه نیوز به نقل از فتن، صبح امروز خبری در رسانه ها منتشر شد که بر اساس آن عنوان شد فرج کمیجانی،عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و مسوول منطقه مرکزی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، در محل کارش بازداشت شد.

در این باره خبرها حاکی از این است که وی با حکم بازپرس شعبه ۲ بازپرسی دادسرای قاضی مقدس در دفتر کارش در مجتمع فنی رسالت بازداشت شد. دفتر محل کار و منزل او بازرسی شده و دو کیس و تعدادی سر رسید جمع آوری شده است.

طبق اخبار رسیده ماجرای بازداشت یک عضو اصلاح طلب منجر به خوشحالی کارگزارانی ها نیز شده است. کارگزارانی که این روزها به لیدری کرباسچی و با رهبری هاشمی رفسنجانی به کار خود ادامه می دهد و حتی مغضوب اصلاح طلبان نیز شده است.

دوری ۸ ساله از سیاست سبب شد تا اصلاح طلبان با روی آوردن به جناح راست سنتی و بهره گیری از کمک هاشمی رفسنجانی و ناطق نوری، حسن روحانی را به کرسی ریاست جمهوری برسانند، اما بعد از حضور روحانی در راس قدرت، اقبال چندانی از سوی وی به اصلاح طلبان نشد. همین مسئله سبب شد تا این جریان برای بازگشت به قدرت به فکر انتخابات مجلس باشد. از همین رو تلاش ها و تحرکات متعدد این جریان برای دست یابی به کرسی های مجلس دهم آغاز شد.

اصلاح طلبان که خود را جزو عاملان اصلی به قدرت رسیدن حسن روحانی می دانند، از همان روزهای آغازین پس از انتخابات کار را برای بازگشت به قدرت آغاز کردند؛ این در شرایطی بود که به یکباره کارگزارانی ها سد راه اصلاح طلبان شده و عنان قدرت را از این جریان ربودند. حالا روند فعالیت اصلاح طلبان و کارگزاران به سمتی پیش می رود که جریان اصلاحات از به قدرت رسیدن کارگزاران رضایت ندارد.

در مقابل البته کارگزارانی ها نیز دلخوشی از اصلاح طلبان نداشته و کار به سمتی پیش رفته که دعوای داخلی آنها نیز شدت یافته است. طوری که این روزها با شنیدن خبر بازداشت فردی مانند فرج کمیجانی که عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نیز هست، موجبات خوشحالی کارگزارانی ها را فراهم آورده است.

انتهای پیام/ن

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مرگ مهسا امینی بهانه دشمن برای ایجاد آشوب و خرابکاری در کشور بود/ ایجاد خسارت و هزینه های سنگین بر کشور خواست دشمنان است تصاویری از برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی و بسیجیان در رشتخوار ۱۳ کاروان پیاده مسیر رشتخوار تا حرم مطهر رضوی را طی مسیر می‌کنند ۶ میلیارد ریال مطالبات مخابرات رشتخوار از مشترکان حقیقی و دولتی مراسم عزاداری جاماندگان اربعین حسینی در رشتخوار+ تصاویر سال گذشته بیش از چهار میلیون تن گندله در فولاد سنگان خواف تولید شد/ ارتقای کیفیت با بهینه‌سازی خطوط تولید یک کشته و ۲۱ مصدوم در پی واژگونی نیسان در رشتخوار ۷ کارخانه فعال پسته رشتخوار را فرآوری می‌کنند/ پیش‌بینی برداشت ۱۵ هزار تن پسته در رشتخوار تلاش رسانه های غربی بر کم رنگ نشان دادن حرکت عظیم اربعین حسینی است حفاری‌های شهر تاریخی جیزد رشتخوار مربوط به ۴-۵ دهه قبل است سارق موتور سیکلت‌ها در رشتخوار دستگیر شد دستگیری ۸ متهم به سرقت وسایل چاه های کشاورزی در بخش جنگل رشتخوار