بدون نظر
 
جوکار در گفت و گو با دانا:
آمریکا سال‌هاست جنگ علیه ایران را آغاز کرده است/ سکوت دولت جایز نیست
تاریخ انتشار : 29 دسامبر 2015 در 17:49
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اینکه برخی فکر کنند می‌توانند با آمریکایی‌ها تعامل کنند این تفکر غلط است چرا که تعامل با آمریکایی‌ها در واقع نوکری آن‌ها است.

آمریکا سال‌هاست جنگ علیه ایران را آغاز کرده است/ سکوت دولت جایز نیست

به گزارش چهل ماه نیوز محمدصالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص تصویب بودجه آمریکا برای براندازی در ایران گفت: پیشنهاد آمریکایی‌ها در برجام برای ایران این بوده که ایران باتوجه به سیاست‌های آمریکا در منطقه عمل کند و منظور آمریکا از تعامل در واقع یک تعامل یک‌طرفه است که او دستور بدهد و بقیه گوش کنند.

وی افزود: آمریکا، بودجه‌ای را که همیشه برای تهدید نرم علیه ما داشت را امسال هم تصویب کرده و این نشان از سلطه‌گری و زیاده خواهی آمریکایی‌ها دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها نمی‌توانند با انقلاب اسلامی کنار بیایند اظهار داشت: آمریکا سال‌هاست جنگ علیه ایران شروع کرده و به هر طریقی می‌خواهد به کشور ما ضربه بزند.

جوکار با تاکید بر اینکه دشمنی آمریکایی‌ها تمام شدنی نیست عنوان کرد: اینکه برخی فکر کنند می‌توانند با آمریکایی‌ها تعامل کنند این تفکر غلط است چرا که تعامل با آمریکایی‌ها در واقع نوکری آن‌ها است.

وی گفت: سکوت دولت در مسائل این‌چنینی جایز نیست و با توجه به اقداماتی که آمریکایی‌ها در روزهای اخیر انجام داده‌اند به نظر می‌رسد که اگر دستگاه دیپلماسی ما با این موضوع برخورد نکند و مطالبه‌گری آمریکایی‌ها از ایران بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام/نج

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :