بدون نظر
 
در شام اربعین حسینی/
یادواره ۳۰ شهید والامقام کوی امام حسین(ع) تربت حیدریه برگزار شد
تاریخ انتشار : 03 دسامبر 2015 در 19:29
 
یادواره 30شهید والامقام کوی امام حسین(ع) تربت حیدریه شب گذشته با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولین و سایر اقشار مختلف جامعه در مسجد امام حسین(ع) برگزار شد.

یادواره 30 شهید والامقام کوی امام حسین(ع) تربت حیدریه برگزار شد

به گزارش چهل ماه نیوز به نقل از تابان تربت، یکی از پیشکسوتان دفاع مقدس در این یادواره طی سخنانی اظهار داشت: شهدا و ایثارگران به وظیفه اصلی خود که حضور در جبهه های سخت علیه دشمن بود، بنحو عالی عمل کردند و امروز حضور با صلابت در میدان مبارزه با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی دشمن وظیفه اصلی و همگانی ماست.

علی باخرد تصریح کرد: مهمترین ابزار این جنگ ناجوانمردانه همان خصائل رزمندگان دفاع مقدس است و لذا حفظ روحیه استکبار ستیزی، اخلاص و معنویت و بصیرت و دشمن شناسی و همچنین به موقع عمل کردن مهمترین این ویژگی هاست که باید رزمندگان مبارزه با جنگ نرم دشمن آن را در خود تقویت ارتقا دهند.

جانباز دوران دفاع مقدس بیان داشت: امروز دشمن با ابزارهای ماهواره و شبکه های اجتماعی به جنگ با دین و مکتب اسلام آمده و قصد دارد با تزویر و بزک کردن برخی ناهنجاریها ، نسل آینده نظام را نسبت به ارزشهای دینی وآرمانهای امام و شهدا بی تفاوت کند.

وی مهمترین وظیفه اصلی این میدان مبارزه را ترویج فرهنگ ناب اسلامی دانست و افزود: در دوران دفاع مقدس بسیاری از اوقات از اسلحه دشمن بر علیه خودش استفاده می کردند و امروز هم می توان با ابزارهای مدرن ضمن ترویج فرهنگ ناب اسلامی، اهداف دشمن و همچنین مضرات فرهنگ بی غیرتی غرب را برای جوانان تبیین کرد.

این پیشکسوت دفاع مقدس گفت: مهمترین خطری که امروز نظام اسلامی ایران را تهدید می کند همان نفوذ در عرصه های مختلف کشور است که برخی آن را توهم می دانند و می طلبد همه اقشار مختلف جامعه به خصوص نخبگان و خواصی که نفوذ کلام دارند این هدف دشمن را برای مردم تبیین و آنها را از تبعات این خطر آگاه سازند.

در پایان این مراسم از خانواده ۳۰ شهید والامقام کوی امام حسین(ع) تجلیل شد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :