بدون نظر
 
مسئول ستاد باسازی عتبات عالیات رشتخوار:
کمک ۱۷۰ میلیون ریالی بانوان به باسازی عتبات عالیات رشتخوار
تاریخ انتشار : 09 دسامبر 2015 در 11:25
 
مسئول ستاد باسازی عتبات عالیات رشتخوار گفت: شهرستان رشتخوار با کمک 170 میلیون 960 هزار ریالی در امور خواهران مقام اول کمک به باسازی ستاد عتبات عالیات استان را به خود اختصاص داد.

به گزارش چهل ماه نیوز اسماعیل میرسیاسی اظهار داشت: علی رغم اینکه فشارهای اقتصادی در سال های اخیر بر وضعیت معیشتی مردم حاکم شده است ولیکن نه تنها مانعی برای کمک کردن به عتبات عالیات نبوده بلکه کمک های مردمی نسبت به سال های قبل افزایش چشمگیری داشته است.

 

وی تصریح کرد: مردم خیر ونیکو شهرستان رشتخوار همواره ثابت کرده اند در راه ارزش های اسلامی ثابت قدم هستند و کمک های آنان حتی در اوج فشارهای اقتصادی هم ارزنده و قابل تقدیر بوده است.

 

وی از کسب مقام اول استانی در امور خواهران در جذب کمک های مردمی به ستاد بازسازی عتبات عالیات توسط  رشتخوار خبر داد و تصریح کرد: در سال جاری سرانه کمک های مردمی برای شهرستان رشتخوار ۴۶۶ میلیون ۴۳۴هزار ریال در نظر گرفته شد، که با کمک ۱۷۰ میلیون ۹۶۰ هزار ریالی در امور خواهران مقام اول کمک به باسازی ستاد عتبات عالیات در استان به شهرستان رشتخوار رسید.

 

میرسیاسی با بیان اینکه نسبت به سال گذشته میزان کمکها و نذورات مردم این شهرستان افزایش پیدا نموده،خاطرنشان کرد: بیشتر این کمک ها در مراسم پرچم گردانی و قبوض توزیع شده جمع آواری گردید که به همراه کمک های غیر نقدی  به منظور بازسازی عتبات عالیات در اختیار ستاد مرکزی کشور قرارگرفته است.

 

وی در پایان با قدر دانی از مشارکت مردم در کمک به باسازی عتبات عالیات افزود:عاشقان اهل بیت عصمت وطهارت می توانند کمک های نقدی خود را به ستاد باسازی عتبات عالیات مستقر در فرمانداری رشتخوار واریز کنند.

 

شهرستان رشتخواربا ۷۰ هزار جمعیت، در ۲۱۵ کیلومتری مشهد مقدس واقع شده است .

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :