بدون نظر
 
یاداشت/
کشتار شیعیان نیجریه/ ترس استکبار ازگسترش اسلام و تشیع
تاریخ انتشار : 16 دسامبر 2015 در 21:58
 
دشمنان اسلام در این فکرند که با کشتن شیعیان و راه انداختن گروه های تکفیری و ایجاد اسلام هراسی وشیعه هراسی میتوانند مانع از گسترش دین مبین اسلام به ویژه تشیع شوند، اما این آرزو را با خود به گور خواهند برد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حمله وحشیانه دشمنان تشیع به بیت شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر و مرجع بزرگ شیعیان نیجریه و اقدام به توهین به اماکن مقدسه دینی و قتل و عام شیعیان نیجریه توسط تکفیرهای تندروی بوکوحرام ، که با همراهی و حمایت کامل ارتش و رژیم فاسق آل سعود صورت گرفت چیزی جز ترس از گستردگی دین مبین اسلام و تشیع نداشت.

دشمنان اسلام در این فکر و خیال به سر میبرند، که با کشتن شیعیان و راه انداختن گروه های تکفیری و ایجاد اسلام هراسی وشیعه هراسی میتوانند موجب جلوگیری از گسترش دین مبین اسلام به ویژه تشیع شوند، اما این آرزو را با خود به گور خواهند برد دینی که روز به روز برگستردگیش در جهان به دلیل برهانیت کاملش افزوده میشود.

اسلام هراسی و به ویژه شیعه هراسی و توهین به شیعیان و مقدسات آنان در تمام نقاط جهان ، به منظور تضعیف قدرت اسلام و انحراف در افکار و عقاید و ایجاد چهره ای خشن و ترسناک از آنان در افکار عمومی جهان بوده ، به طوری که این گونه اقدمات با برنامه ریزی های پیچیده و گسترده و توطئه چینی ها از سوی (نظام سلطه و استکبار جهانی)به سرکردگی آمریکای جنایتکار و صهیونیسم ، توسط مزدوران آنان علیه اسلام و شیعیان به کار می رود، به نحوی که دستاهای پنهان و پلید آمریکا و رژیم اشغالگر قدس و رژیم کودک کش آل سعود در این حملات و جنایات به وضوح قابل مشاهده است .

سفر وزیر امور خارجه سهیونستی آویگدور لیبرمن چند روز قبل از حادثه شهر زاریا که در قالب انعقاد یک قرارداد همکاریِ کشاورزی و تکنولوژیکی بین دو کشور صورت گرفت مطمئنا از دست های پشت پرده این کشور منفور در کشتار صدها تن از شیعیان نجریه داشت کشتاری که به بهانه مختلف و ادعا های پوچ و بی معنی ارتش نجریه از بسته شدن راه توسط شیعیان برکاروان رئیس ستاد مشترک ارتش از کنار حسینیه شیعیان در شهر زاریا بود.

که بر اساس این ادعا نظامیان ارتش نیز به همین دلیل روی شیعیان آتش گشوده‌اند!؟ این توجیه احمقانه ارتش نیجریه در حالی است که به گفته شاهدان محلی نیروهای نظامی با برنامه قبلی به خانه رهبر شیعیان و حسینیه یورش، و به کشتار مردم بی گناه پرداختند.

دشمنان اسلام از اجتماع عظیم شیعیان در اربعین حسینی و کوتاه ماندن دستشان در خصوص اقدامات جنایتکارانه خویش خشمگین بودند که با دست زدن به کشتار مردم بی دفاع وشیعیان شهر زاریا نیجریه وقاهت و بی شرمی کامل خود را بار دیگر به اثبات رساندند.

 

 

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مرگ مهسا امینی بهانه دشمن برای ایجاد آشوب و خرابکاری در کشور بود/ ایجاد خسارت و هزینه های سنگین بر کشور خواست دشمنان است تصاویری از برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی و بسیجیان در رشتخوار ۱۳ کاروان پیاده مسیر رشتخوار تا حرم مطهر رضوی را طی مسیر می‌کنند ۶ میلیارد ریال مطالبات مخابرات رشتخوار از مشترکان حقیقی و دولتی مراسم عزاداری جاماندگان اربعین حسینی در رشتخوار+ تصاویر سال گذشته بیش از چهار میلیون تن گندله در فولاد سنگان خواف تولید شد/ ارتقای کیفیت با بهینه‌سازی خطوط تولید یک کشته و ۲۱ مصدوم در پی واژگونی نیسان در رشتخوار ۷ کارخانه فعال پسته رشتخوار را فرآوری می‌کنند/ پیش‌بینی برداشت ۱۵ هزار تن پسته در رشتخوار تلاش رسانه های غربی بر کم رنگ نشان دادن حرکت عظیم اربعین حسینی است حفاری‌های شهر تاریخی جیزد رشتخوار مربوط به ۴-۵ دهه قبل است سارق موتور سیکلت‌ها در رشتخوار دستگیر شد دستگیری ۸ متهم به سرقت وسایل چاه های کشاورزی در بخش جنگل رشتخوار