بدون نظر
 
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:
نامه رهبری نقشه راهی برای ارتقاء جوامع بشری است/افزایش بصیرت جوانان غربی نسبت به اسلام سد پولادینی در برابر استعمار است
تاریخ انتشار : 01 دسامبر 2015 در 14:08
 
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نامه مقام معظم رهبری در جهت توجه دادن جوان های غربی به مسئله اسلام ناب به عنوان مهم ترین تکیه گاه رشد و ارتقاء جوامع بشری است چرا که هر چه جوان های اروپایی و آمریکایی اطلاعات و بیداری شان نسبت به مسائل اسلامی بالاتر رود سد پولادینی در برابر استعمار تنظیم خواهد شد.

نامه رهبری نقشه راهی برای ارتقاء جوامع بشری است/افزایش بصیرت جوانان غربی نسبت به اسلام سد پولادینی در برابر استعمار است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد سالک کاشانی در گفت و گو با خبرنگار “ پایگاه اطلاع رسانی بوتیا ” در رابطه با نامه مقام معظم رهبری به عموم جوانان کشورهای غربی گفت: نامه پیامبر گونه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا حاوی مسائل اساسی و مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه افزود: از جمله نکات مهمی که در این نامه وجود دارد، توجه دادن جوان های غربی به مسئله اسلام ناب و معرفی آن به عنوان مهم ترین تکیه گاه رشد و ارتقاء جوامع بشری به خصوص برای جوامع اروپایی است.

سالک کاشانی معرفی حرکت تروریستی در جهان را بخش دیگری از صحبت های کلیدی مقام معظم رهبری عنوان کرد و اظهار داشت: مقام معظم رهبری حادثه فرانسه را به عنوان یک نمونه ای از حوادث تروریستی مورد توجه قرار دادند و این حادثه را به عنوان یک هشدار به جوانات اروپایی و آمریکایی گوشزد کردند که شما فقط یک نمونه از این حوادث تروریستی را دیدید ولی بیش از ۶۰ سال است که مردم فلسطین در سخت ترین شرایط تروریسم آن هم توسط اسرائیل که یک تروریست دولتی است، با این حوادث دست و پجه نرم می کند.

وی تصریح کرد: نامه مقام معظم رهبری به نوعی اشاره به حرکت استعمار از جهت لایه فرهنگی برای فرار نسل جوان نسبت به اسلام دارد که در اینجا رهنمودهای رهبری به این شکل بود که برای جلوگیری از این اقدام استکباری باید تعامل دقیق و درستی در ارتباط با اسلام ناب ساماندهی شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس یکی از طرق نفوذ استکبار را نفوذ در لایه های فرهنگی بیان و تاکید کرد: اتفاقی که در فراسه رخ داد نشان دهنده این است که آن ها به دنبال اسلام هراسی هستند، و این مطلب به خوبی در نامه مقام عظم رهبری به جوانان غربی گوشزد شده است.

سالک کاشانی خاطر نشان کرد: رشد بصیرت و اطلاع رسانی دقیق در جهت انتشار این نامه مسئله مهمی است چرا که هر چه جوان های اروپایی و آمریکایی اطلاعات و بیداری شان نسبت به مسائل اسلامی بالاتر رود سد پولادینی در برابر استعمار تنظیم خواهد شد.

وی در پایان اذعان داشت: بستر سازی برای یک حرکت دقیق اسلامی باید مورد توجه قرار گیرد که در اروپا جای آن خالی است و این مطلب باید شکل بگیرد، امیدواریم این نقشه راهی که مقام معظم رهبری برای جوانان غربی تنظیم کردند آثار بسیار مثبتی داشته باد کما اینکه عکس العمل اسرائیل و آمریکا بیانگر این مطلب است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مرگ مهسا امینی بهانه دشمن برای ایجاد آشوب و خرابکاری در کشور بود/ ایجاد خسارت و هزینه های سنگین بر کشور خواست دشمنان است تصاویری از برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی و بسیجیان در رشتخوار ۱۳ کاروان پیاده مسیر رشتخوار تا حرم مطهر رضوی را طی مسیر می‌کنند ۶ میلیارد ریال مطالبات مخابرات رشتخوار از مشترکان حقیقی و دولتی مراسم عزاداری جاماندگان اربعین حسینی در رشتخوار+ تصاویر سال گذشته بیش از چهار میلیون تن گندله در فولاد سنگان خواف تولید شد/ ارتقای کیفیت با بهینه‌سازی خطوط تولید یک کشته و ۲۱ مصدوم در پی واژگونی نیسان در رشتخوار ۷ کارخانه فعال پسته رشتخوار را فرآوری می‌کنند/ پیش‌بینی برداشت ۱۵ هزار تن پسته در رشتخوار تلاش رسانه های غربی بر کم رنگ نشان دادن حرکت عظیم اربعین حسینی است حفاری‌های شهر تاریخی جیزد رشتخوار مربوط به ۴-۵ دهه قبل است سارق موتور سیکلت‌ها در رشتخوار دستگیر شد دستگیری ۸ متهم به سرقت وسایل چاه های کشاورزی در بخش جنگل رشتخوار