بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی توطئه اسلام هراسی دشمن را خنثی کرد
تاریخ انتشار : 05 دسامبر 2015 در 17:11
 
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به نامه دوم رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به جوانان اروپائی تاکید کرد: جبهه استکبار به کمک متحدان غربی خود در صدد بود تا باب تازه ای از اسلام هراسی را برای جهانیان باز کند، اما نامه دوم رهبری نظام به جوانان غربی، این توطئه را خنثی کرد.

نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی توطئه اسلام هراسی دشمن را خنثی کرد

به گزارش چهل ماه نیوز حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، اذعان کرد: حوادث پاریس و وقایع مشابه آن در سایر نقاط دنیا بخصوص کشورهای اسلامی از منظر ملت و نظام اسلامی ایران محکوم است و خشم و انزجار ملت را برانگیخته، اما باید قدری تامل کرد که چه کسانی مسببان اصلی این فجایع خونبار در جهان هستند.

وی تصریح کرد: آمریکا و متحدان غربی اش که تا دیروز با امکانات و تجهیزات لجستیکی و اطلاعاتی تروریسم داعش را حمایت می کردند، امروز بلای جان خودشان شده و آتشی را که برانگیختند گریبانگیرشان شده، ما از این موضوع خوشحال نیستیم و این جنایات را محکوم می کنیم اما براستی مسببان اصلی و آفریننده این گروههای تروریستی چه کسی هستند؟

محمدی به نامه مهم رهبر انقلاب اسلامی به جوانان اروپائی اشاره کرد و افزود: ایشان در این نامه سعی در نشان دادن چهره واقعی تروریسم و دولتمردان غربی داشتند تا مردمانشان دریابند که اگر امروز مجبور می شوند در فواصل زمانی متعدد و از ترس تروریسم در منازلشان پناه بگیرند و یا اگر هر روز منتظر حادثه ای هستند، بفهمند که عنصر اصلی این ماجرا چه کسانی هستند.

این استاد علوم سیاسی دانشگاه بیان داشت: ایشان با اشاره به اینکه امروز تروریسم درد مشترک ما و شماست، خواستند به جوانان اروپائی جنایات بیش از ۶۰ ساله رژیم غاصب و کودکش صهیونیستی، کشتار مردم مظلوم یمن و سوریه و عراق و سایر کشورهای اسلامی را یادآوری کنند که در بسیاری از اوقات دولتمردان آنها با حمایت بی چون چرا و علنی خود از تروریسم نتیجه ای را رقم زدند که ملتهای خود را به انحطاط و نابودی سوق می دهد.

وی گفت: تناقض رفتار دولتمردان غربی در برخورد با تروریسم و شناخت ابعاد آن بخش دیگری از این نامه بود که رهبر انقلاب اسلامی با یادآوری جنایتهای تروریسم در کشورهای سوریه و عراق و لبنان به جوانان اروپائی گوش زد کردند که تروریسم، تروریسم است در هر نقطه دنیا، و باید با قاطعیت با آن برخورد شود، نه اینکه دولتهای غربی از آن حمایت کنند.

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار کرد: جبهه استکبار امروز از نفوذ اسلام در کشورهای اروپائی و آمریکای لاتین به شدت در هراس است و هر لحظه توطئه ای را تدوین و طراحی می کند تا اسلام هراسی را در کشورهای غربی رونق دهد.

محمدی گفت: تمام جنایات و کشتار در کشورهای اسلامی و حتی اروپائی برای خشن جلوه دادن چهره اسلام و اسلام هراسی بین جوانان است، زیرا به خوبی واقفند که اگر مفاهیم ناب اسلامی در بین کشورها تبیین و گفتمان سازی شود دیگر اثری از لیبرال، کمونیست و سوسیالیست وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/رض

لینک کوتاه:

تــوجـه

 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
 • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
 • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
 • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 • منتظر

  كجايي بهبود فريبا كه جلوگيري كني از كشتار پلنگ .

 • جواد زورمند

  باسلام اگه محیط بانان این خطه ازکشور هم مثل بهبود خان جان بر کف بودن این پلنگ زیبای ایرانی هم الان زنده بود ، به امید روزی که همه مردم ایران برای بهبودی این وضع بهبود فریبا شوند.

 • sarakhsi

  جدا متاسفم برای اینگونه در حال انقراضی که به دست ما انسانهای بیرحم افتاده از مسئولین محیط زیست درخواست دارم نظارت و کنترلشون رو نسبت به اون منطقه بکری که گونه های بسیاری از حیوانات رو داره بیشتر کنن