بدون نظر
 
نامه ای که جهان را به تکاپو انداخته است
تاریخ انتشار : 03 دسامبر 2015 در 19:01
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی دو روز پیش دومین نامه خود را خطاب به جوانان غربی منتشر نمودند. نامه ای که در متن آن نیز اشاره شده است که اتفاقات اخیر در پاریس و سوریه منجر به نگارش آن شد.

نامه ای که جهان را به تکاپو انداخته است

به گزارش چهل ماه نیوز به نقل از اترک نیوز؛  انتشار این نامه نیز همچون مورد اولش، بازتاب های گسترده ای در داخل و به صورت ویژه در خارج و در میان خبرگزاری های برجسته داشته است.

آسوشیتدپرس؛ خبرگزاری فرانسه اینگونه تیتر زد: آیت الله خامنه ای در نامه ای به جوانان اروپا و آمریکا: آمریکا از تروریسم حمایت می کند.

پایگاه امریکن هرالد تریبیون یکی از سایتهایی است که به بازتاب نامه دوم مقام معظم رهبری به جوانان غرب پرداخت. این سایت متن نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غرب را که در آن به موضوعاتی چون انتقاد از سیاستهای دوگانه نهادهای بین‌الملل در قبال تروریسم، ابراز ناراحتی نسبت به حوادث تروریستی پاریس و همچنین انتقاد از سیاستهای رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین منتشر کرد.

خبرگزاری ترند آذربایجان نیز به بازتاب دومین نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی پرداخت. این خبرگزاری در خبر خود نوشت که رهبر انقلاب در نامه خود به جوانان غرب از دولتهای غربی برای اتخاذ استانداردهای دوگانه در مبارزه با تروریسم انتقاد کرده است.

شاید جالب تر از همه موارد نشریات اسرائیلی باشند. نشریه تایمز اسرائیل در خبری به بازتاب نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غربی پرداخته است. با توجه به اشاره رهبر انقلاب به موضوع فلسطین و رژیم صهیونیستی بازتاب این نامه توسط نشریه مذکور از اهمیت زیادی برخوردار است.

تایمز اسرائیل در خبری نوشت: رهبر انقلاب روز یکشنبه اسرائیل را به ارتکاب بدترین نوع تروریسم برای ۶۰ سال متهم کرد و این نوع تروریسم را بسیار وحشیانه‌تر از حملات تروریستی پاریس دانست.

شبکه لبنانی المیادین ضمن انتشار بخش های وسیعی از نامه رهبر معظم انقلاب به نقل از ایشان نوشت: یک میلیارد و نیم جمعیت مسلمانان جهان از اقدامات تروریستی تکفیریها مبرّا بوده و از عاملان این اقدامات کینه به دل دارند. این شبکه لبنانی همچنین اعلام کرد: آیت الله خامنه ای از حادثه تروریستی اخیر در فرانسه به عنوان تصویری از سالها اقدامات تروریستی در سوریه، عراق، افغانستان و یمن یاد کردند.

پایگاه النهار نیز با انتشار این تیتر «آمریکا از تروریسم حمایت می کند» از محتویات نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان کشورهای غربی نوشت: رهبر عالی ایران در نامه ای به جوانان در کشورهای غربی به شدت از سیاست های دوگانه غرب در قبال تروریسم انتقاد کرد. این پایگاه همچنین تصریح کرد: نامه رهبر عالی ایران به دو زبان انگلیسی و فرانسوی ترجمه شده است.

شبکه العربیه نیز ضمن انتشار گزینشی بخش هایی از نامه مقام معظم رهبری به نقل از ایشان نوشت: رهبر ایران سیاست های غرب در قبال تروریسم را به باد انتقاد گرفته و آن را به شدت محکوم کرد.

و موارد بسیاری دیگری که ذکر همه آن ها در این مجال نمی گنجد. در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت های گسترده ای در مورد اطلاع رسانی و تحلیل محتوای نامه رهبر ایران به راه افتاده است.

نویسندگان این پست ها و صفحات با قرار دادن بخش هایی از نامه رهبری، فالووران خود را دعوت به قرائت نامه مذکور می کنند.

البته قاعدتاً بازتاب های اصلی انتشار این نامه و اثری که بر جوانان غربی دارد را باید به آینده نزدیک موکول کرد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لایه روبی و احیای ۱۵ قنات در رشتخوار/ فعالیت نهاد پیشرفت و آبادانی رشتخوار در ۴ حوزه ادامه دارد دستاورد‌های نظام و انقلاب باید برای مردم بازگو شود/ تمام دنیا امروز درگیر مشکلات اقتصادی و معیشتی است پایان مرمت آب انبار تاریخی اکبرآباد در رشتخوار کشاورزان رشتخوار ۱۲ هزار تن گندم تحویل مراکز خرید دولتی دادند ضرورت تقویت گارگاه‌های محلی در رشتخوار/ طرح ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی در خواف و رشتخوار در حال پیگیری است عاشورای حسینی در رشتخوار مداحی که حنجره‌اش وقف امام حسین(ع) است/ سرودن ۷۰۰ نوحه و شعر در وصف عاشورا و محرم عزاداری تاسوعای حسینی ۱۴۰۱ در رشتخوار حقوق بشر غرب، یعنی هر آنجا که منافع آنها تامین شود/ وارونه نشان دادن واقعیت‌ها، بخشی از تلاش رسانه‌ای دشمن است همایش شیرخوارگان حسینی در رشتخوار+ تصاویر تجمع بزرگ دانش آموزی«احلی من العسل» در شهرستان رشتخوار معلم که هر ساله پرچم عزای حسینی را بر قله‌های مرتفع کشور برافراشته می‌کند
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum