بدون نظر
 
فرماندار رشتخوار:
مهمترین هدف ما برگزاری انتخابات در سلامت و امنیت کامل است
تاریخ انتشار : 10 دسامبر 2015 در 17:15
 
فرماندار رشتخوار گفت: با توجه به پیش رو بودن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری مهمترین هدف ما برگزاری انتخابات در سلامت و امنیت کامل خواهد بود.

به گزارش چهل ماه نیوز خالقداد عرب با اشاره با به نزدیک شدن به انتخابات افزود: با توجه به پیش رو بودن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری تمام مسائل در این حوزه جهت برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری مردم انجام خواهد شد.

نماینده عالی دولت در رشتخوار مردم را مهمترین رکن نظام جمهوری اسلام دانست و افزود: حضور مردم در تمامی صحنه ها بزرگی و اقتدار این ملت را به اثبات رسانده و مهترین رمز موفقیت این کشور مردمی بودن آن است که انشالله با حضور پرشکوه و شرکت حداکثری مردم در این انتخابات بار دیگر شاهد اقتدار میهن عزیزمان خواهیم بود.

فرماندار رشتخوار درادامه تصریح کرد:  مهمترین هدف ما برگزاری انتخابات در سلامت و امنیت کامل است و به حمدلله شهرستان رشتخوار در زمینه مشارکت همیشه حد اعلای مشارکت سیاسی را داشته و خواهند داشت و با تضمین امنیت و سلامت انتخابات شهروندان با اطمینان خاطر بالا در انتخابات به تعیین سرنوشت سیاسی مبادرت خواهند ورزید.

وی خاطرنشان کرد: هر یک از مدیران دستگاه های اجرائی که مرتبط با برگزاری انتخابات هستند، حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را نخواهند داشت.

خالقداد عرب در پایان افزود: با تدابیر اندیشیده شده و همدلی و همزبانی حاکم بر شهرستان امیدواریم در عین مشارکت بالای سیاسی و برگزاری انتخابات سالم حداقل مشکلات را در حوزه فرعی شهرستان رشتخوار داشته باشیم در عین حال با قاطعیت اعلام می کنیم که اجازه سوء استفاده و خدشه دار شدن صاحت انتخابات را به هیچ شخص یا گروهی نخواهیم داد و در هر سطحی با آن برخورد خواهیم کرد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مرگ مهسا امینی بهانه دشمن برای ایجاد آشوب و خرابکاری در کشور بود/ ایجاد خسارت و هزینه های سنگین بر کشور خواست دشمنان است تصاویری از برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی و بسیجیان در رشتخوار ۱۳ کاروان پیاده مسیر رشتخوار تا حرم مطهر رضوی را طی مسیر می‌کنند ۶ میلیارد ریال مطالبات مخابرات رشتخوار از مشترکان حقیقی و دولتی مراسم عزاداری جاماندگان اربعین حسینی در رشتخوار+ تصاویر سال گذشته بیش از چهار میلیون تن گندله در فولاد سنگان خواف تولید شد/ ارتقای کیفیت با بهینه‌سازی خطوط تولید یک کشته و ۲۱ مصدوم در پی واژگونی نیسان در رشتخوار ۷ کارخانه فعال پسته رشتخوار را فرآوری می‌کنند/ پیش‌بینی برداشت ۱۵ هزار تن پسته در رشتخوار تلاش رسانه های غربی بر کم رنگ نشان دادن حرکت عظیم اربعین حسینی است حفاری‌های شهر تاریخی جیزد رشتخوار مربوط به ۴-۵ دهه قبل است سارق موتور سیکلت‌ها در رشتخوار دستگیر شد دستگیری ۸ متهم به سرقت وسایل چاه های کشاورزی در بخش جنگل رشتخوار