بدون نظر
 
سرهنگ جهانگیری در گفت‌وگو با دانا:
زائران ،مرزهای شلمچه و چزابه را برای خروج یا ورود به کشور انتخاب کنند/ افزایش ۳ برابری تردد زائران نسبت به سال گذشته
تاریخ انتشار : 01 دسامبر 2015 در 14:14
 
رئیس پلیس ترافیک شهری راهنمایی و رانندگی گفت: توصیه ما به زائران این است که به دلیل ترافیک بالای شهر مهران، مرزهای شلمچه و چذابه را برای خروج از کشور یا ورود به کشور انتخاب کنند.

زائران ،مرزهای شلمچه و چزابه را برای خروج یا ورود به کشور انتخاب کنند/ افزایش 3 برابری تردد زائران نسبت به سال گذشته

سرهنگ علیرضا جهانگیری رئیس پلیس ترافیک شهری راهنمایی و رانندگی در گفت‌وگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛در خصوص آخرین وضعیت مسیرهای رفت و برگشت به سمت مرزهای شلمچه،چذابه و مهران گفت: ما در مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه در استان خوزستان هیچ مشکلی نداریم.

وی افزود: زائران پس از بازگشت در مرز چزابه با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به شهر بستان منتقل می‌شوند و در مرز شلمچه هم زائران با استفاده از قطار یا اتوبوس به شهر خرمشهر انتقال خواهند یافت و مشکل خاصی در تردد زائران در این دو مرز وجود ندارد.

رئیس پلیس ترافیک شهری راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه زائران همچنان به سمت مرزها در حرکت هستند گفت: توصیه ما به زائران این است که به دلیل ترافیک بالای شهر مهران، مرزهای شلمچه و چذابه را برای خروج از کشور یا ورود به کشور انتخاب کنند.

سرهنگ جهانگیری در خصوص وضعیت تصادفات جاده‌ای در مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه،چذابه و مهران گفت: تاکنون تصادفی که باعث ضرر جانی و یا مالی بزرگ برای هموطنان ما بوده باشد، رخ نداده است و اغلب تصادفات برخوردهای کوچکی بوده که باعث ایجاد مشکل خاصی نشده است.

وی با اشاره به اینکه زائران در مسیر برگشت خسته هستند گفت: زائرانی که با خودروهای شخصی به مرزها مراجعه کرده‌اند در طول مسیر برگشت با احتیاط بیشتری رانندگی کنند و به توصیه‌های ماموران راهنمایی و رانندگی توجه ویژه‌ای داشته باشند تا شاهد حوادث تلخ، در آستانه اربعین حسینی نباشیم.

رئیس پلیس ترافیک شهری راهنمایی و رانندگی در خصوص میزان استقبال مردم از پیاده روی اربعین حسینی گفت: استقبال بسیار خوبی از مراسم پیاده‌وری اربعین حسینی صورت گرفته است و رفت و آمد زائران با استفاده از خودروهای شخصی و وسایل حمل و نقل عمومی، نسبت به سال گذشته بیش از سه برابر افزایش یافته است.

انتهای پیام/نج

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن با هر بهانه‌ای به دنبال بازی با افکار و ایجاد آشوب در کشور است/امروز بصیرت تنها راه خنثی‌سازی نقشه‌های شوم دشمنان است ۸ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره‌برداری شد کم‌توجهی‌ پایان درخشش طلای سرخ در قطب تولید زعفران دنیا را به دنبال دارد/ زعفران خراسان در یک قدمی نابودی مرگ مهسا امینی بهانه دشمن برای ایجاد آشوب و خرابکاری در کشور بود/ ایجاد خسارت و هزینه های سنگین بر کشور خواست دشمنان است تصاویری از برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی و بسیجیان در رشتخوار ۱۳ کاروان پیاده مسیر رشتخوار تا حرم مطهر رضوی را طی مسیر می‌کنند ۶ میلیارد ریال مطالبات مخابرات رشتخوار از مشترکان حقیقی و دولتی مراسم عزاداری جاماندگان اربعین حسینی در رشتخوار+ تصاویر سال گذشته بیش از چهار میلیون تن گندله در فولاد سنگان خواف تولید شد/ ارتقای کیفیت با بهینه‌سازی خطوط تولید یک کشته و ۲۱ مصدوم در پی واژگونی نیسان در رشتخوار ۷ کارخانه فعال پسته رشتخوار را فرآوری می‌کنند/ پیش‌بینی برداشت ۱۵ هزار تن پسته در رشتخوار تلاش رسانه های غربی بر کم رنگ نشان دادن حرکت عظیم اربعین حسینی است