بدون نظر
 
امیر سرتیپ آذریان:
دشمن به دنبال نفوذ جدی در عرصه های انقلاب و نظام است/نیروهای مسلح تمام تحرکات دشمنان را رصد می کنند
تاریخ انتشار : 25 نوامبر 2015 در 17:17
 
فرمانده لشکر 77 پیروز ثامن الائمه(ع) خراسان گفت: دشمنان انقلاب اسلامی فرهنگ این ملت را نشانه رفته و بطور جد در پی نفوذ در عرصه های مهم فرهنگی و سیاسی کشور است.
DSCF1616

 

به گزارش صبح توس، به نقل از تابان تربت، امیر سرتیپ رضا آذریان در یادواره شهدای اداری کارگری تربت حیدریه اظهار داشت: مسئله نفوذ بسیار مهم است و مسئولان کشور و مردم به هیچ عنوان نباید از آن غفلت کنند و سهل انگاری در این موضوع تبعات سخت و جبران ناپذیری برای انقلاب خواهد داشت.

 

وی بیان کرد: همه مسئولان نظام موظفند تا جریان نفوذ و نفوذ دشمن را در تمام عرصه ها برای مردم تبیین کنند و لذا نباید اختلاف سلیقه ها موجب شود تا فضای نفوذ برای بیگانگان در کشور مهیا شود.

 

فرمانده ارشد ارتش در شمال شرق کشور با اشاره به آمادگی بالای قوای مسلح اذعان کرد: به ملت ایران این اطمینان را می دهیم که فرزندانشان در ارتش و سپاه و بسیج اجازه نفوذ امنیتی را به دشمن نمی دهند و در برابر هر گونه زیاده خواهی دشمن جواب قاطع و دندان شکنی خواهند داد.

 

آذریان تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران تمام تحرکات دشمنان منطقه ای و فرا منطقه ای را رصد و بر اساس آن طراحی و برنامه ریزی می کند و اگر دشمن دیوانگی از خود نشان دهد با پاسخ پشیمان کننده ارتش مواجه می شود.

 

وی در ادامه به مشکلات ابتدای انقلاب اشاره کرد و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمام معادلات شرق و غرب را به هم ریخت و به همین جهت دشمن با تمام توان و امکانات خود و استفاده از منافقین و ایادی داخلی سعی کرد تا این انقلاب را ابتدا از مسیر اصلی منحرف و سپس آن را نابود کند.

 

آذریان بیان داشت: امام عظیم الشان این انقلاب را به خوبی هدایت کرد و در واقع با راهبردهای آن بزرگوار ملت ایران راه اصلی رسیدن به کمال و سعادت و زندگی عزتمندانه را پیدا کرد.

 

وی به رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: دفاع مقدس، دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی و بر اساس شرع، و عقل بود که در این آزمون بسیار سخت ملت ایران اسلامی در سایه رهبری حکیمانه امام راحل سربلند بیرون آمد.

 

فرمانده لشکر ۷۷ پیروز ثامن الائمه(ع) خراسان اظهار کرد: امروز دشمن به این باور رسیده که هر چقدر ملت و نظام اسلامی ایران را تهدیدو تحریم کند این ملت قوی تر از گذشته خواهد شد و لذا پروژه نفوذ در عرصه های مختلف نظام را در دستور کار خود قرار داده و می طلبد مسئولان و مردم با وحدت رویه در مقابل این ترفند دشمن هوشیار باشند.

 

در پایان مراسم، کتاب دو شاخه از گل نرگس که برگرفته از زندگی نامه و وصیت نامه های دو برادر شهید، شهیدان سید احمد و سید محمود حسینی که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تدوین شده بود با حضور پدر شهیدان حسینی و مسئولان نظامی و اداری رو نمایی شد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :