بدون نظر
 
یادداشت:
داشتن آگاهی از نفوذ دشمن نشان جوان در حال تحصیل ایرانی
تاریخ انتشار : 08 دسامبر 2015 در 13:30
 
قشر جوان در حال تحصیل این کشور مهمترین هدفش بر هم زدن نقشه های شوم دشمنان این نظام و مملکت امام زمان(ع) در پناه رهبری فرزانه خواهد بود.

به گزارش  چهل ماه نیوز جوان ایرانی عزم و اراده ای بی همتا ذهنی کنجکاو و فعال در تمام زمینه ها را دارد و ریز مسائل را به صورت دقیق مورد تحلیل و برسی قرار می دهد.

تمام مسائل را به صورت موشکافانه دنبال می کند و دشمنی که قصد نفوذ و برهم زدن افکار و ذهن او را داشته باشد مطمئنا در این راه شکست خواهد خورد.

جوانی که در دانشگاه پشت صندلی در حال آموختن علم و دانش است همان جوان باغیرت و با ایمانی  است که در سنگرهای علیه دشمن به مبارزه با استکبار می پردازد، همانگونه که در ۱۶ آذر، روزي كه سه دانشجوي دانشگاه تهران در اعتراض به دخالت هاي امريكا و انگليس در امور ايران و سفر “ريچارد نيكسون” معاون رئيس جمهوري آمريكا به تهران، همراه ديگر دانشجويان بپا خاستند و سينه خود را آماج گلوله هاي رژيم پهلوي قرار دادند تا سندي ديگر از روح ميهن پرستي، آزادي خواهي و استقلال طلبي فرزندان اين مرزوبوم را براي جهانیان به اثبات رسانند.

۱۶اذر نماد مبارزه با استکبار واستکباریان است و هدف تمام دانشگاه ها و دانشجویان این کشور همچنان مبارزه با دشمنان این مرز بوم و این کشور خواهد بود و دانشجویان با طی کردن پله های ترقی و کسب دانش ادامه دهنده راه شهدا خواهند بود علم و دانشی که به گفته پیامبر اکرم (ص) اگر در ثریا هم باشد مردانی از ایران زمین با آن دست خواهند یافت در هر زمینه ای و در هر رشته ای کشور نیاز به خودکفایی و کوتاه کردن دست بیگانگان از این کشور را خواهد داشت پس این ما هستیم که با برداشتن گام های بلند به اقتصاد مقاومتی کشور کمک خواهیم کرد و برسرافرازیی این میهن خواهیم بالید.

دشمن اگر به فکر تسخیر ذهن جوان ایرانیست چون می داند با اراده و عظم این جوان و جنگ سخت نمی تواند به اهداف شوم و پلید خود برسد چون بارها این را امتحان کرده، پس تسخیر ذهن افکار را نشانه می رود که شاید از این راه رخنه ای پیدا و نفوذ کند اما در گمراهی کامل به سر می برد چرا که جوان دانشجو و مردم این کشور می دانند هدف دشمن از نفوذ چیست و چه برنامه ای در ذهن خود می پروراند و می داند که دشمنان این نظام جز به فکر دستیابی به منافع خودشان هدفی دیگر از نفوذ نداشته و نخواهند داشت.

قشر جوان در حال تحصیل این کشور مهمترین هدفش بر هم زدن نقشه های شوم دشمنان این نظام و مملکت امام زمان(ع) در پناه رهبری فرزانه خواهد بود و افسر جنگ نرم دشمنان این کشور نخواهد گذاشت دشمن فکر نفوذ و دستیابی به اهداف پلید خود در این کشور را داشته باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :