بدون نظر
 
ثبت نام ۹۹ داوطلب حضور در رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی طی دو روز/عدد کاندیداهای خبرگان رهبری به ۱۰ رسید
تاریخ انتشار : 20 دسامبر 2015 در 17:46
 
سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: تا پایان وقت اداری امروز 49 نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی ثبت نام کرده اند که در کل آمار کاندیداهای انتخاباتی در پایان روز دوم به 99 نفر رسیده است.
ContentImages_75587

به گزارش چهل ماه نیوز، امیر پور مهدی عصر امروز در گفتگو با مشهد پیام در خصوص آخرین آمار ثبت نام کاندیدهای مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی اظهار داشت: از صبح امروز تا پایان وقت اداری ۴۹ نفر در استان ثبت نام به عمل آمده است.

 

وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۶ نفر در حوزه مشهد و کلات برای حضور در رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی کرده اند، افزود: با در نظر گرفتن تعداد افراد روز گذشته، این تعداد در شهر مشهد و کلات به ۳۴ نفر رسیده است.

 

سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی ادامه داد: روز گذشته ۵۰ نفر نیز برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی ثبت نام کرده بودند که در کل آمار کاندیداهای انتخاباتی در روز دوم به ۹۹ نفر می رسد.

 

پور مهدی بیشترین آمار ثبت نامی ها در مدت مذکور بعد از حوزه انتخابیه مشهد را مربوط به حوزه فریمان با ۱۱ داوطلب و حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار با ۹ داوطلب دانست.

 

این مسئول با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: در چهارمین روز از ثبت نام کاندیدهای مجلس خبرگان رهبری ۲ نفر ثبت نام خود را قطعی کردند که جمع داوطلبین انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان خراسان رضوی به ۱۰ نفر رسید.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :