بدون نظر
 
بسیجی پیشکسوت رشتخوار:
ترویج فرهنگ های غلط مدگرایی،وفرهنگ ماهواره ای تنها ترین هدف دشمنان است
تاریخ انتشار : 23 نوامبر 2015 در 23:31
 
بسیجی پیشکسوت حسن سنجری به مناسبت هفته بسیج گفت: حدود 34 سال افتخار بسیجی بودن دارم که بر این حضورچندین ساله امروز در پناه رهبرم می بالم.

  حسن سنجری در گفتگو با چهل ماه نیوز به تشکیل بسیج اشاره کرد و افزود: بسیج باحدود۳۰ سال سابقه ی درخشان و حضور در همه ی عرصه ها گره گشای بسیاری از مشکلات عمده کشور بوده است .حضور حماسی بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی است در کارنامه این نهاد انقلابی و مردمی که در تاریخ ایران بی سابقه بوده است.

وی  با تذکر به داشتن فرهنگ بسیجی اظهار داشت: هر بسیجی ابتدا باید فرهنگ بسیجی داشته باشد.فرهنگ بسیجی فرهنگ معنویت است،فرهنگ شجاعت، غیرت، استقلال و آزادگی است، بسیجی ایمان به خدا دارد و جز در راه او قدم برنمیدارد. در مقابل او خاضع و خاشع است .کارها را برای رضای او انجام می دهد و رفتارهایش رنگ بوی خدایی دارد.ایمان به خدا مهمترین خصلت بسیجی است و اگر این ویژگی بسیجی نباشد ایثار و از خودگذشتگی اوهیچ معنی و مفهومی نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: از مردم عزیز کشورم میخواهم که هوشیار تر باشند جوانان وطنم نگذارید با سرگرم کردن و راندن شما به حاشیه مملکت و کشور را از دستانتان بیرون کشند.مملکتی که با دادن خون شهیدانمان بدست آوردیم باید پاسدار آن باشیم.

وی با توجه به سخنان امام (ره) خاطرنشان کرد: امام (ره) بسیج را درست کرد و جهت را نشان داد امام نگفت فقط حرکت کنید، راه بیفتید واحساس مسئولیت کنید و بسیجی باشید و هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید چرا چونکه آمریکا دشمن اصلی این نظام و مملکت است.

سنجری در پایان با اشاره به ترویج فرهنگ های غلط در جامعه افزود:ترویج فرهنگ های غلط مدگرایی،وفرهنگ ماهواره ای در جامعه تنها ترین هدف دشمنان است هدفی که دشمن با جنگ سخت نتوانست به آن دست یابد و امروز تنها هدف دشمن تسخیر این کشور برای دست یابی به منافع خودش است که با یاری رهبری دانا در پناه امام عصر وسایه ایزد منان به این هدف نخواهد رسید. پس هوشیار باشید قصد دشمن از این فرهنگ های غلط و شیوع آن در کشور چیست.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مرگ مهسا امینی بهانه دشمن برای ایجاد آشوب و خرابکاری در کشور بود/ ایجاد خسارت و هزینه های سنگین بر کشور خواست دشمنان است تصاویری از برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی و بسیجیان در رشتخوار ۱۳ کاروان پیاده مسیر رشتخوار تا حرم مطهر رضوی را طی مسیر می‌کنند ۶ میلیارد ریال مطالبات مخابرات رشتخوار از مشترکان حقیقی و دولتی مراسم عزاداری جاماندگان اربعین حسینی در رشتخوار+ تصاویر سال گذشته بیش از چهار میلیون تن گندله در فولاد سنگان خواف تولید شد/ ارتقای کیفیت با بهینه‌سازی خطوط تولید یک کشته و ۲۱ مصدوم در پی واژگونی نیسان در رشتخوار ۷ کارخانه فعال پسته رشتخوار را فرآوری می‌کنند/ پیش‌بینی برداشت ۱۵ هزار تن پسته در رشتخوار تلاش رسانه های غربی بر کم رنگ نشان دادن حرکت عظیم اربعین حسینی است حفاری‌های شهر تاریخی جیزد رشتخوار مربوط به ۴-۵ دهه قبل است سارق موتور سیکلت‌ها در رشتخوار دستگیر شد دستگیری ۸ متهم به سرقت وسایل چاه های کشاورزی در بخش جنگل رشتخوار