بدون نظر
 
ستاد دانشگاه فردوسی مشهد:
باید از نفوذ تفکر و گرایش به غرب در دانشگاه‌ها جلوگیری شود/ دانشجویان از نگرانی دشمن نسبت به شتاب علمی کشور به خود ببالند
تاریخ انتشار : 24 نوامبر 2015 در 16:32
 
استاد دانشگاه فردوسی مشهد با تاکید بر اینکه دشمن یکی از مهمترین راههای نفوذ فرهنگی و سیاسی خود را در دانشگاههای کشور دنبال می کند، افزود: باید مراقب ترفند ها و توطئه های فرهنگی و سیاسی دشمنان در دانشگاه‌های کشور باشیم و نگذاریم تا گرایش و تفکر غربی در مراکز علمی کشور نفوذ کند.
DSCF1540

 

به گزارش صبح توس، به نقل از تابان تربت، مصطفی باقرزاده پیش از ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اظهار کرد: دانشجو و دانشگاههای کشور نباید دچار تغییر ذائقه و سلایق شوند و لذا اگر چنین موضوعی در دانشگاهها رخ دهد و نوع توسعه غربی در مراکز علمی کشور رشد کند جامعه دانشگاهی کشور با چالش جدی روبرو خواهد شد.

 

وی بیان کرد: امروز مراکز علمی و دانشگاه‌های کشور ما در چهار عرصه علمی مهم دنیا از جمله «ژنتیک، نانو، هسته ای و هوافضا» جزء کشورهای برتر دنیا محسوب می شود و این را مرهون مجاهدت های علمی اندیشمندان و بخصوص دانشمندان شهید هسته ای خود می داند که با موئلفه صبر و ایمان و بدون نگاه به غرب آن را بدست آوردند.

 

این استاد دانشگاه با اشاره به حضور دانشجو و دانشگاهها در تمامی عرصه های نظام تاکید کرد: دانشجو نسبت به آرمانهائی که دارد باید در وسط میدان باشد و با مجاهدت های علمی و ایمان به خدا و اتکا به توانمندی داخلی و بدون نگاه به خارج، پیشرفت و شتاب علمی کشور را بهبود بخشد.

 

باقرزاده تصریح کرد: دانشجویان و مراکز علمی کشور نباید تحت تاثیر جنگ روانی بیگانگان قرار بگیرند و به پیشرفت هایی که تاکنون داشته و همچنین از اینکه ابرقدرت‌های جهان از این شتاب علمی نگران هستند و هر روز برای مقابله با آن توطئه می کنند به خود ببالند و نسبت به پیشرفت های آینده کشور سعی و تلاش بیشتری داشته باشند.

 

وی بیان داشت: در صنعت هسته ای دانشمندان شهید ما ظرف مدت ۶ ماه اورانیم ۵ درصد غنی سازی شده را به ۲۰ درصد ارتقا دادند و اکنون جبهه استکبار از وجود آن ابراز نگرانی می کند و این در حالی است که خودشان با اورانیم ۲ درصد غنی سازی شده در گلوله های جنگی که در اختیار اسرائیل و داعش قرار دادند باعث فجیع ترین جنایت، یعنی مشکلات ژنتیکی در نسلهای آینده می شوند.

 

استاد دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: ملت ایران و بخصوص دانشجویان باید بزرگترین موئلفه های قدرت را در دین خدا و بدون نگاه به کدخدا دنبال کنند و هر راهی به غیر از این به طور یقین انحراف و نابودی خواهد بود.

 

باقرزاده گفت: دانشجو بعنوان موذن جامعه اگر در خواب بماند نماز جامعه قضا می شود و لذا مراکز علمی و دانشگاهها نباید دچار سیاسی کاری شده و تمام همت خود را در مجاهدت های علمی کشور به کار ببندند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشاورزان رشتخوار ۱۲ هزار تن گندم تحویل مراکز خرید دولتی دادند ضرورت تقویت گارگاه‌های محلی در رشتخوار/ طرح ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی در خواف و رشتخوار در حال پیگیری است عاشورای حسینی در رشتخوار مداحی که حنجره‌اش وقف امام حسین(ع) است/ سرودن ۷۰۰ نوحه و شعر در وصف عاشورا و محرم عزاداری تاسوعای حسینی ۱۴۰۱ در رشتخوار حقوق بشر غرب، یعنی هر آنجا که منافع آنها تامین شود/ وارونه نشان دادن واقعیت‌ها، بخشی از تلاش رسانه‌ای دشمن است همایش شیرخوارگان حسینی در رشتخوار+ تصاویر تجمع بزرگ دانش آموزی«احلی من العسل» در شهرستان رشتخوار معلم که هر ساله پرچم عزای حسینی را بر قله‌های مرتفع کشور برافراشته می‌کند برگزاری مراسم عزاداری شب چهارم محرم در رشتخوار مراسم سنتی علم بندان در رشتخوار زلزله، جنگل خراسان رضوی را لرزاند
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum