بدون نظر
 
رئیس سازمان بسیج رسانه در مشهد:
کنترل شبکه‌‌های اجتماعی از دست مسئولان خارج شده است/ باید راه‌های نفوذ در داخل کشور بسته شود
تاریخ انتشار : 14 نوامبر 2015 در 11:58
 


رئیس سازمان بسیج رسانه گفت: باید متوجه باشیم که رسانه‌ها شاید نتوانند به مردم طریقه فکر کردن را بیاموزند اما می‌توانند بگویند به چه چیزی فکر کنند.
57091_orig

 

به گزارش صبح توس، مسعود بصیری عصر امروز در مراسم اختتامیه هشتمین اجلاس مدیران بسیج رسانه کشور که در محل هتل نخل مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم در سال آینده روزهای بهتری در حوزه رسانه داشته باشیم، اگر ۳۶ سال پیش بسیج رسانه تشکیل می‌شد گام‌های موثرتری می‌توانستیم تاکنون برداریم.

رئیس سازمان بسیج رسانه افزود: همکاران ما در استان‌ها گام‌های فراوانی برداشته‌اند به عنوان مثال ۱۰۰ دفتر در کل کشور و ۳۲ کانون در کنار ۳۲ دفتر مرکزی ایجاد شده است، همچنین ۶ هزار خبرنگار بسیجی از سراسر کشور جذب مجموعه شده‌اند که برای همگی آنها صدور کارت صورت گرفته است.

وی بیان کرد: در زمانی که دشمن بخش عظیمی از نیروها و سرمایه‌ خود را علیه کشور در حوزه رسانه وارد کرده است تا انواع گوناگون راه‌های نفوذ را پیدا کند، در برگزاری چنین همایش‌هایی باید اقدامات جدی‌تری در فضای رسانه به وجود آید.

رئیس سازمان بسیج رسانه خاطرنشان کرد: باید متوجه باشیم که رسانه‌ها شاید نتوانند به مردم طریقه فکر کردن را بیاموزند اما می‌توانند بگویند به چه چیزی فکر کنند به عنوان مثال غرب با راه‌اندازی ماهواره و ۱۱۳ کانال فارسی‌زبان و ۲۵۰ کانال انگلیسی زبان و قرار دادن ۳۱ ماهواره در مدار خطی ایران نشان داده سرمایه زیادی را در این راه خرج کرده است بر این اساس باید راه‌های نفوذ در داخل کشور بسته شود.

بصیری ادامه داد: اختیار کنترل شبکه‌‌های اجتماعی از دست مسئولان خارج شده است و با همه تذکرات حاضر به فیلتر کردن نیستند.

وی ادامه داد: باید رسانه‌ها را از حالت تعریف‌گرایی خارج کنیم و از قبیله‌گرایی دور شویم، مسئولیت ما سنگین است و امیدهای زیادی دشمن در این راه بسته است که تغییر فکر و اندیشه ایجاد کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه  در پایان یادآور شد: باید شرایط مناسبی برای معیشت خبرنگاران ایجاد شود، چراکه متولی خاصی در کشور ندارند، بنابراین بسیج رسانه باید با چتر خود این قشر را زیر چترش قرار دهد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :