بدون نظر
 
توکلی: چرا آقای رئيس جمهور وقت ندارد؟
تاریخ انتشار : 10 نوامبر 2015 در 23:11
 
متاسفانه معاونين و وزرا دسترسي به رئيس جمهور ندارند و بايد براي ديدار با وي و بيان مسائل و مشکلاتشان از رئيس جمهور وقت بگيرند و معمولا هم موفق نمي‌شوند.

به گزارش صبح توس، نماينده مردم تهران در مجلس نوشت: متاسفانه معاونين و وزرا دسترسي به رئيس جمهور ندارند و بايد براي ديدار با وي و بيان مسائل و مشکلاتشان از رئيس جمهور وقت بگيرند و معمولا هم موفق نمي‌شوند.

احمد توکلي در کانال شخصي تلگرام خود نوشت:

چرا آقاي رئيس جمهور وقت ندارد؟
مدتي پيش يکي ازمشاورين آقاي رييس جمهور را به جهت طرحي که در حال اجرا بود، ديدم و توصيه کردم که براي رفع مشکلات و کاهش انتقادات، اشکالاتي که در اجراي طرح وجود دارد را به رييس جمهور منتقل کنيد. اما در کمال تعجب پاسخي که شنيدم اين بود: “رييس جمهور به ما وقت ملاقات نمي دهد.”

مدتي پيش هم يکي از وزراي مهم دولت مي‌گفت که براي کارهايم در حاشيه جلسه هيئت دولت با رئيس‌جمهور مسائلم را مطرح مي‌کنم، چون رئيس جمهور به ما وقت ديدار نمي‌دهد.

پيشتر در مصاحبه اي توضيح دادم که علت نامه نوشتن ۴ وزير به رئيس جمهور، همين وقت ندادن براي ملاقات با عالي ترين مشاورين است. طبق قانون اساسي رئيس جمهور هماهنگ کننده وزرا و حلقه وصل وزرا به يکديگر است. رئيس جمهور با هماهنگي با وزرا بايد کارهاي خود را پيش ببرد.
متاسفانه معاونين و وزرا دسترسي به رئيس جمهور ندارند و بايد براي ديدار با وي و بيان مسائل و مشکلاتشان از رئيس جمهور وقت بگيرند و معمولا هم موفق نمي‌شوند.

اگر رئيس جمهور فرصت ملاقات با وزرا و مشاورين خود را ندارد، با چه کساني ملاقات مي کند؟ چه کساني به ايشان مشاوره مي دهند؟ ارتباط با مشاورين و وزرا و معاونين از هر سمينار و سخنراني و افتتاح پروژه و غيره واجب تر است.
ادامه اين روند موجب نگراني است.

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مرگ مهسا امینی بهانه دشمن برای ایجاد آشوب و خرابکاری در کشور بود/ ایجاد خسارت و هزینه های سنگین بر کشور خواست دشمنان است تصاویری از برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی و بسیجیان در رشتخوار ۱۳ کاروان پیاده مسیر رشتخوار تا حرم مطهر رضوی را طی مسیر می‌کنند ۶ میلیارد ریال مطالبات مخابرات رشتخوار از مشترکان حقیقی و دولتی مراسم عزاداری جاماندگان اربعین حسینی در رشتخوار+ تصاویر سال گذشته بیش از چهار میلیون تن گندله در فولاد سنگان خواف تولید شد/ ارتقای کیفیت با بهینه‌سازی خطوط تولید یک کشته و ۲۱ مصدوم در پی واژگونی نیسان در رشتخوار ۷ کارخانه فعال پسته رشتخوار را فرآوری می‌کنند/ پیش‌بینی برداشت ۱۵ هزار تن پسته در رشتخوار تلاش رسانه های غربی بر کم رنگ نشان دادن حرکت عظیم اربعین حسینی است حفاری‌های شهر تاریخی جیزد رشتخوار مربوط به ۴-۵ دهه قبل است سارق موتور سیکلت‌ها در رشتخوار دستگیر شد دستگیری ۸ متهم به سرقت وسایل چاه های کشاورزی در بخش جنگل رشتخوار