بدون نظر
 
گزارش صبح توس از نتایج ضعیف سیاه‌جامگان و پدیده در هفته یازدهم لیگ برتر؛
تداوم روزهای ناخوش دایی فرهاد و شکست تلخ شاگردان مهاجری؛ نمایندگان فوتبال خراسان «شش‌تایی» شدند!
تاریخ انتشار : 09 نوامبر 2015 در 18:17
 
در ادامه هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور دیروز تیم‌های پدیده و سیاه‌جامگان خراسان به‌ترتیب در تبریز و مشهد به مصاف حریفان خود رفتند که ماحصل آن دریافت شش گل و صفر امتیاز بود!

به گزارش صبح توس، در ادامه هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور دیروز تیم‌های پدیده و سیاه‌جامگان خراسان به‌ترتیب در تبریز و مشهد به مصاف حریفان خود رفتند که ماحصل آن دریافت شش گل و صفر امتیاز بود!

*تداوم روزهای ناخوش دایی فرهاد
مشکی‌پوشان مشهدی در ورزشگاه ثامن میزبان سایپا بودند و با توجه به موقعیت تیمی و جدولی، نیاز مبرمی به سه امتیاز داشتند اما در نهایت شاگردان مجید جلالی دو بر یک بازی را به نفع خود تمام کردند و با دست پر از مشهد رفتند. سیاه‌جامگان البته در شرایطی مقابل سایپا قرار گرفت که با توجه به حواشی روزهای اخیر و اختلاف بین فرهاد کاظمی و محسن فروزان، عین‌افشار را در چارچوب دروازه خود می‌دید؛ کاظمی معتقد است فروزان هنوز نتوانسته خودش را با برنامه‌های سرمربی تیم وفق دهد و بر همین اساس بهتر است فعلا در ترکیب قرار نگیرد. با وجود اختلافات موجود بین فرهاد کاظمی و محسن فروزان، معدل دروازه‌بانی محمدحسین عین‌افشار نیز آنچنان فاصله عمیقی با عملکرد دروازه‌بان سابق استقلال ندارد و فصل گذشته به‌خوبی برادری خود را به هواداران فوتبال خراسان ثابت کرد، و لذا می‌تواند گلر خوبی در چارچوب سیاه‌جامگان باشد.
اما از درون دروازه سیاه‌جامگان که بگذریم، باید نگاهی به کارنامه فرهاد کاظمی از زمان ورود به مشهد و تصدی هدایت این تیم بیندازیم؛ دایی فرهاد در این چهار بازی تنها یک امتیاز کسب کرده و آن یک امتیاز هم در نخستین بازی با سرمربیگری وی مقابل سپاهان بحران‌زده به‌دست آمد. باخت به پرسپولیس و فولاد، و دیروز هم در خانه روبروی سایپا سه دیداری بوده که سیاه‌جامگان خراسان به صورت متوالی در آن شکست خورده و در این شرایط کاظمی می‌گوید که برای بهبود وضعیت تیمش به زمان و البته چندبازیکن نیاز دارد و گویا مسئولان باشگاه نیز در این باره به او قول همراهی و همکاری داده‌اند؛ بلکه روزهای ناخوش دایی فرهاد خاتمه یابد.

*شکست سنگین شاگردان مهاجری
از آن سو در تبریز، تیم پدیده در حالی بازی را با نتیجه چهار بر یک به گسترش فولاد واگذار کرد که تا دقایق پایانی با حساب سه بر صفر از حریف عقب بود و برای کاهش بار این شکست تلاش بسیاری کرد و توانست توسط ایگور پراهیچ به یک گل دست یابد، هرچند همین تک گل نیز با پاسخ تبریزی‌ها مواجه شد و در دقیقه ۹۲ یوسف سیدی چهارمین گل را وارد دروازه میهمان مشهدی نمود. شکست سنگین پدیده در این بازی و باخت مقابل نفت در هفته دهم می‌تواند هشداری برای مسئولان تیم پدیده باشد تا رویکرد جدیدی را در قبال وضعیت تیم خود پیش بگیرند و ضمن شناسایی و رفع نقاط ضعف موجود، به تقویت تیم بپردازند و از تداوم روند شکست‌ها جلوگیری کنند. البته محمدرضا مهاجری، سرمربی پدیده معتقد است فشار مسابقات و برگزاری سه دیدار طی ۱۰ روز کار را برای تیم‌ها سخت کرده و از جمله عوامل نتایج دور از انتظار تیمش بوده است.

*وضعیت نمایندگان خراسان در جدول
در پایان هفته یازدهم لیگ برتر، تیم پدیده با سه برد، چهار تساوی، چهار باخت، ۱۲ گل زده و ۱۵ گل خورده و ۱۳ امتیاز در جایگاه یازدهم جدول رده‌بندی مسابقات است و تیم سیاه‌جامگان نیز با دو برد، یک تساوی، هشت باخت، شش گل زده و ۱۲ گل خورده و تنها هفت امتیاز در رتبه چهاردهم قرار گرفته است. دیدار بعدی تیم‌های پدیده و سیاه‌جامگان به‌ترتیب ۲۸ و ۲۹ آبان‌ماه مقابل راه‌آهن و تراکتورسازی است و با توجه به فاصله مناسب بین هفته یازدهم و دوازدهم، امید است که نمایندگان استان بتوانند با تمرین بیشتر و برنامه‌ریزی مطلوب از مسابقات آینده خود با دست پر بیرون بیایند و دل رنجیده هواداران فوتبال خراسان را به‌دست آورند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :