بدون نظر
 
کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش رشتخوار:
المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در رشتخوار آغاز شد
تاریخ انتشار : 09 نوامبر 2015 در 21:33
 
دومين دوره المپياد ورزشي درون مدرسه اي در مدارس شهرستان رشتخوار به صورت نمادين در دبيرستان نجمه و امام خميني (ره) شهر رشتخوار آغاز شد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهل ماه نیوز قاسم پور مدیر آموزش وپرورش رشتخوار در ابتدای این مراسم گفت: نشاط، شادابي، سلامتي جسم، تحرك و پويايي در سلامتي روح و روان تاثير زيادي دارد و اين يكي از مهمترين عوامل موثر در رشد، يادگيري و پيشرفت است.

مدیر آموزش وپرورش رشتخوار افزود: المپياد ورزشي درون مدرسه اي در راستاي تعليم و تربيت است كه علاوه بر پويايي دانش آموز مي تواند در حوزه هاي مهم و حساس آن تاثيرگذار باشد.

قاسم پور  هدف از اجرای این طرح را فراگيري و نهادينه شدن فرهنگ ايثار، نوع دوستي، جوانمردي و رقابت سالم بین دانش آموزان بيان کرد و گفت: در قالب اين طرح دانش آموزان يك كار درون مدرسه را انجام مي دهند و نقش پذيري، احساس مسئوليت و كار گروهي را فرا مي گيرند.

وي شعار تحصيل، تهذيب و ورزش را که يك اصل كامل در تعالي دانش آموزان عنوان کرد.

در ادامه این مراسم خالقداد عرب فرماندار رشتخوار گفت: اين طرح اقدامي خلاقانه و ارزشمند بوده که می تواند نشاط، شادابي و سلامت جسم که لازمه و مقدمه پيشرفت هاي بعدي دانش آموزان است را فراهم کند.

خالقداد عرب با تقدیر از اجرای این المپیاد در شهرستان اظهار کرد: امروز با كم ترين هزينه و با هنرمندي معلمان، مربيان و دانش آموزان كاري زيبا را شاهد بودیم و اين نشان از اهميت كار معلم و مدرسه دارد.

 

dsc_4362dsc_4445  dsc_4370  dsc_4408dsc_4369 dsc_4422 dsc_4425 dsc_4433

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :