به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران روزه دار این هفته مسجد علی ابن ابی طالب (ع) شهر رشتخوار با تبریک سالروز تشکیل سپاه پاسداران، گفت: وجود سپاه پاسداران اینقدر با ارزش است که اگر سپاه امروز نمی بود قطعا کشور هم نبود.

وی در ادامه این مطلب افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شخصیت هایی را در خود تربیت کرده است که در دنیا الگو و بی نمونه هستند، نظیر سردار دل ها، شخصیتی که جمعیت ۲۵ میلیونی در تشییع پیکر پاک ایشان حضور داشتند، وجود این چنین عزیزانی در واقع معادلات جهانی را تغییر می دهد، و به نحوی وجود این شخصیت ها بازوی برای نظام و رهبری است، ما باید قدر دان نیروی های نظامی در کشور باشیم.

امام جمعه رشتخوار در رابطه با سالروز انقلاب فرهنگی، نیز اظهار داشت: انقلاب ما در مرحله اول انقلاب فرهنگی است و دو عنصر مهم به نام حوزه و دانشگاه دارد، که باید پای کار باشند و در کنار یکدیگر در صحنه های مختلف و مورد نیاز کشور نقش افرینی کنند.

خطیب نماز جمعه رشتخوار همچنین در بخشی دیگری از سخنان خود به موضوع شکست حمله نظامی امریکا در طبس اشاره کرد و اذعان داشت: اگر امورات به خدا سپرده شود، خداوند متعال قطعا خودش آن را مدیریت می کند به جای اینکه انسان چشم طمع به دست دیگران داشته باشد به خدا توکل کند و از خدا بخواهد مسائل و مشکلات حل خواهد شد.

حجت الاسلام  جهانشیری در ادامه تصریح کرد: یکی از مسائلی که مسئولان ما باید به آن توجه داشته باشند، موضوع پر اهمیت هکر های ادارکی است، که به دنبال تسخیر فکر و ذهن جوانان و مردم و مسئولان ما هستند، باید در بحث مقابله با آن از جهاد تبیین بهره گرفت که تنها راه مقابله با این هکرهاست.

مردم در دفاع از مردم مظلوم فلسطین زن و مرد در روز قدس به صحنه بیایند

وی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه آخرین جمعه سال روز قدس بیان داشت: روز قدس آخرین جمعه ماه مبارک همه ما باید همه پای کار بیاییم، دو سه سالی است که به خاطر ویروس کرونا مسئله راهپیمایی در کشور ضعیف شده است، امروز مردم شهید پرور رشتخوار در روز قدس مرد و زن پای دفاع از حق مظلومان بیایند، تا با حضور پرشور و پررنگ خود مشت محکمی بر دهان اسرائیل غاصب بزنیم.

امام جمعه رشتخوار در ادامه تصریح کرد: شرکت در راهپیمایی روز قدس از اهمیت بسیار بلایی برخورد است. اتفاقاتی که در فلسطین رخ داده بازداشت هزار نفر از مردم مظلوم فلسطین، بوق های تبلیغاتی دشمن برای کم رنگ نشان دادن و کم رنگ کردن این حمایت ها، ما انشالله به کوری چشم دشمن در صحنه حضور پیدا خواهیم کرد.

انتهای پیام/