به گزارش چهل ماه نیوز، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون عمرانی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی گفت: به مناسبت میلاد کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی(ع)، سالن ورزشی چندمنظوره امام رضا(ع) در روستای محمدآباد آستانه از توابع شهرستان رشتخوار به بهره‌برداری رسید.

محمدکاظم ملازم‌الحسینی افزود: این سالن ورزشی در هزار و ۴۵۰ مترمربع زیربنا و ۱۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری، در رده کیفی ممتاز با سرمایه‌گذاری آستان قدس رضوی و پیگیری‌های دهیاری روستا و شورای اسلامی شهرستان ساخته و افتتاح شده است.

وی گفت: این سالن شامل یک سالن ورزشی به مساحت هزار متر مربع برای رشته‌هایی همچون والیبال، هندبال، فوتسال و بسکتبال و همچنین دارای فضایی به مساحت ۵۰۰ مترمربع برای ساختمان‌های جانبی شامل فضای اداری، رختکن، تاسیسات، انبار و سرویس‌های بهداشتی است.

معاون عمرانی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی گفت: این روستا به لحاظ نیروی انسانی در حوزه ورزش از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است، از همین رو با توجه به امکانات فراهم شده در این مجموعه ورزشی امیدواریم شاهد موفقیت‌های بزرگ جوانان این روستا در رشته‌های مختلف ورزشی باشیم.

حسین باهوش، فرماندار شهرستان رشتخوار نیز با قدردانی از آستان قدس رضوی در ساخت این سالن ورزشی چندمنظوره گفت: با افتتاح این سالن ورزشی چندمنظوره، استعدادهای بالقوه بسیاری از جوانان این روستا به حالت بالفعل تبدیل خواهد شد.

این سالن ورزشی چندمنظوره با برگزاری مسابقه فوتسال بین دو تیم روستای محمدآباد آستانه به بهره‌برداری رسید.