به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام اکبر احمدپور عصر امروز در نخستین جلسه شورای اداری ۱۴۰۱ شهرستان رشتخوار که با حضور  سیدحمید سجادی وزیر ورزش برگزار شد، اظهار کرد: مهمترین خواسته مردم در رشتخوار رسیدگی وتسریع در روند ساخت دوبانده شدن مسیررشتخوار، تربت حیدریه، سنگان خواف است.

نماینده خواف و رشتخوار موضوعات و مشکلات مرتبط با حوزه کشاورزی و دامپروری رابه عنوان دومین اولویت شهرستان رشتخوار مطرح و خواستار توجه ویژه به این بخش شد.

وی در ادامه با تاکید بر نیاز مبرم بر تقویت حوزه اشتغال و در راستای حمایت از مجتمع های فولادی در رشتخوار بیان داشت: ما دو مجتمع‌ فولادی در رشتخوار داریم که در حوزه خوراک اولیه نیازمند توجه و کمک معادن در خواف هستند که با توجه به قول های داده شده در قبل این موضوع به طور جد پیگیری نشده وامروز نیازمند حمایت مسئولان است.

حجت الاسلام احمدپور همچنین در پایان خواستار توجه ویژه به حوزه فرهنگ در سطح رشتخوار شدوحمایت جدی در این حوزه شد

حسین باهوش فرماندار رشتخوار در ادامه افزود: مسئولان کشوری سایت اداری شهرستان رشتخوار را به صورت ویژه ببینید، اگر سایت اداری در رشتخوار راه اندازی شود بیش از ۲۰ اداره شهرستان رشتخوار از ساختمان های غیردولتی و اجاره ای، استفاده کی کنند که مهمترین و اصلی ترین پروژه امروز رسیدگی و تکمیل به سایت اداری در رشتخوار است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به زیرساخت های اب و فرسودگی شبکه اب اشاره کرد و تصریح داشت: ما امروز نیازمند توجه ویژه مسیولان به حوزه اب در رشتخوار هستیم، خشک ترین دشت از نظر کم ابی و خشکی در کشور امروز رشتخوار است لذا در رابطه با ترمیم و تعویض شبکه های فرسوده رشتخوار می بایست، حمایت ویژه شود.

حسین باهوش فرماندار رشتخوار در ادامه به دیگر درخواست های موجود در شهرستان رشتخوار اشاره کرد و اذعان داشت: بحث پارک ورزشی بانوان، یکی از موضوعاتی است که در حوزه سرگرمی نیازمند رسیدگی است.

باهوش با تاکید بر وضعیت نامناسب جاده بخش جنگل بیان داشت: ارتقا جاده روستایی جنگل به شهری که این جاده فرسوده و همچنین عرض شانه خاکی ان کم است، نیاز به تعریض و بهسازی دارد و تکمیل استخر سرپوشیده شهرستان از موضوعات مهم و اولویت دار در حوزه ورزش شهرستان رشتخوار است.

انتهای پیام/