علی اکبر قاسمپور رییس پلیس نظارت بر اماکن رشتخوار درباره فعالیت واحدهای صنفی متفاوت در ماه مبارک رمضان در این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار چهل ماه نیوز؛ گفت: با توجه به ابلاغیه‌ای که از سوی پلیس نظارت براماکن استان صادر شده است، اماکن مختلفی از جمله بستنی و آبمیوه فروشی‌ها، رستوران های سنتی و فست‌فودسرا ها،کافی شاپ ها و… باید فعالیت خود را به بعد از اذان مغرب موکول کنند و فعالیت آن‌ها طی روز جهت حفظ حرمت ماه مبارک رمضان ممنوع است.

این مقام انتظامی درباره مراکز خدمات بیمارستانی و مراکز بین راهی تصریح کرد: برای فعالیت مراکز بین راهی و بیمارستانی مجوز صادر می‌شود تا بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

قاسمپور در عین حال با بیان اینکه وظیفه است تا درمسیر جاده اصلی از مسافران پذیرایی شود، ادامه داد: پذیرایی از مسافران و فعالیت رستوران ها. اغذیه فروشی هاو مراکز خدماتی ضمن اخذ مجوز با معرفی نامه اتحادیه مربوطه به اداره اماکن باید به صورت بیرون‌بر باشد تا حرمت ماه مبارک رمضان حفظ شود و بدین منظور دستورالعمل های خاصی ارائه شده است.

رییس پلیس نظارت بر اماکن شهرستان ضمن تاکید مجدد بر اینکه فعالیت بعضی از واحدهای صنفی تا اذان مغرب ممنوع است، اظهار کرد: باید این اصناف فعالیت خود را به بعد از اذان مغرب موکول کنند و برای فعالیت تا اذان صبح هم باید محل مورد نظر بررسی شده و باتوجه به نیاز مردم مجوز مخصوص ماه رمضان برای آن‌ها صادر می‌شود.

انتهای پیام/