به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رشتخوار، گفت: برخی از صحنه ها و مشکلات در سطح شهرستان در شان این شهرستان نبوده و نیست، مشاهده برخی پوشش ها نامناسب در سطح شهرستان این پیام را میرساند که نسبت به خانواده ایجاد پارک بانوان و مو ضوعات دیگر دینی در این شهرستان کمی کم توجهی شده است.

وی در ادامه با تاکید براهمیت امر به معروف و نهی از منکر یادآور شد: موضوع امر به معروف و نهی از منکر این قدر واجب است، که نسبت به دیگر موضوعات همانند قطره ای در مقابل دریا است.

امام جمعه رشتخوار با اشاره به موضوع امنیت اخلاقی که به عنوان یک نیاز در هر جامعه ای ضرورت دارد، بیان داشت: وجود و بهره مندی انسان از امنیت اخلاقی باعث می شود، انسان از فرصت ها به خوبی استفاده کند، امروز کشورهایی که امنیت اخلاقی در آنها معنایی ندارند، دارای مشکلات فراوانی هستند.

وی با تاکید بر ایجاد کارگروه مورد نیاز امربه معروف و نهی از منکر در رشتخوار بیان داشت: باید کارگروه های مورد نیاز در سطح شهرستان تشکیل و راه اندازی شود، ۱۲ کارگروه در حوزه های مخ باید راه اندازی و مسئولان کارگروه ها وظایف خود را به درستی انجام دهند، باید ستاد قوی و قدرتمند ورود کند با حفظ شان و ابروی مردم ورود کند و جلوی برخی از مسائل را بگیرند.

حسین باهوش فرماندار رشتخوار نیز با تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر فریضه ای است که در حال فراموشی است، اگر ما این فریضه را امروز در جامعه جدی بگیریم و دنبال کنیم بسیاری از مشکلات ما جبران و حل خواهد شد.

انتهای پیام/