محمد عباس زاده، فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار د رگفت و گو با چهل ماه نیوز با هشدار به برهم زنندگان آرامش مردم در آستانه آخرین چهارشنبه سال از خانواده‌ها خواست در روزهای پیش رو مراقب فرزندان خود باشند.

عباس زاده در ادامه افزود: پلیس با هنجارشکنان و برهم زنندگان آرامش مردم و جامعه در آستانه آخرین چهارشنبه سال (چهارشنبه سوری) بدون اغماض و مماشات برخورد خواهد کرد.

وی در ادامه با تاکید بر حفظ امنیت عمومی یادآور شد: همواره حفظ امنیت و آرامش جامعه یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی بوده و ایجاد بی نظمی و سلب آرامش مردم خط قرمز پلیس است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار با هشدار به متخلفین اظهار کرد: خرید، نگهداری، حمل، توزیع و فروش مواد منفجره و مواد محترقه جرم است و متخلفان مطابق ماده ۱۲ قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات مجازات خواهند شد.

عباس زاده از والدین و خانواده‌ها خواست هشدارهای پلیس را در خصوص حوادث احتمالی  چهارشنبه‌سوری جدی بگیرید تا فرزندانشان دچار آتش‌سوزی یا نقص عضو نشوند.

وی با بیان اینکه با پرهیز از رفتارهای پرخطر، زندگی را برای خود و دیگران تلخ نکنیم، اضافه کرد: والدین از نگهداری مواد محترقه، تهیه و ساخت وسایل آتش بازی دستی توسط فرزندان جلوگیری کنند تا آنها سرود شاد زندگی را در صدای مهیب نارنجک و مواد محترقه به سکوت و غم تبدیل نکنند.

او به والدین توصیه کرد: از خرید مواد آتش زا ( ترقه) برای فرزندان به جد خودداری کرده و مواد آتش‌زا را از دسترس آنها دور نگه دارند تا از بروز اتفاقات ناگوار پیشگیری شود.

فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه آرامش روحی و روانی و سلامت جسمی مردم از  اولویت‌های پلیس است ،گفت: چنانچه فردی بخواهد به حقوق مردم تعدی کرده و با ایجاد بی نظمی در جامعه آرامش مردم را به هم بزند پلیس با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/