افتتاح طرح تولیدی مبل در روستای آبنیه رشتخوار

همزمان با دهمین و آخرین روز از دهه فجر صبح امروز طرح تولیدی مبل با اعتبار اولیه ۱۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات حوزه بسیج با حضور جمعی از مسئولان، شورای اسلامی و دهیاری افتتاح شد.

افتتاح مرکز جامع سلامت روستایی محمد آباد آستانه رشتخوار

صبح امروز همزمان با دهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، مرکز جامع سلامت روستایی محمد آباد آستانه با اعتبار ۳ میلیارد تومان و در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع با حضور جمعی از مسئولان، شورای اسلامی و دهیاری و اقشار مختلف مردم افتتاح و بهره برداری شد.

در این برنامه فرماندار رشتخوار از قسمت های مختلف این مرکز بازدید و با کادر پزشکی و پرستاران مرکز دیدار و گفتگو کرد‌.

گفتنی است مرکز سلامت محمدآباد خدمات پزشکی، پرستاری، مامایی، بهداشت محیط، آزمایشگاهی و … به مردم منطقه ارائه می دهد و قریب به ۵ هزار نفر از روستاهای سعدآباد و فاضلمند و عباس آباد جدید و … تحت پوشش این مرکز قرار می گیرند.

 

افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستای جنت آباد

صبح امروز همزمان با دهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، پروژه بهسازی و آسفالت معابر و جدول گذاری روستای جنت آباد جنگل با اعتبار ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با حضور فرماندار رشتخوار جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی، شورای اسلامی و دهیاری و اقشار مختلف مردم افتتاح و بهره برداری شد.

افتتاح پروژه نصب ۴۴ سرچراغ ال ای دی جهت بهینه سازی روشنایی معابر روستای جنت آباد رشتخوار

صبح امروز همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در دهمین روز از دهه فجر، پروژه نصب ۴۴ سرچراغ ال ای دی جهت بهینه سازی روشنایی معابر روستای جنت آباد(طرح بهارستان) با اعتبار ۸۳ میلیون تومان با حضور جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی و خدماتی افتتاح و بهره برداری شد.

قابل ذکر است طرح مذکور بصورت نمادین و همزمان با ۱۷ طرح و پروژه دیگر در حوزه های مختلف در سراسر شهرستان با اعتبار کل ۳ میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان افتتاح شد‌.

انتهای پیام/