به گزارش چهل ماه نیوز؛ همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر ۴ طرح عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

افتتاح و بهره برداری طرح لوله گذار قنات فهندر فتح آباد رشتخوار

صبح امروز در هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، پروژه لوله گذار قنات فهندر فتح آباد رشتخوار بطول ۶ هزار متر و اعتبار ۹۰۰ میلیون تومان با حضورفرماندار رشتخوار، امام جمعه، جمعی از مسئولان و جمعی از کشاورزان و مالکین قنات فهندر فتح آباد افتتاح و بهره برداری شد.

 افتتاح یک واحد خانه عالم همزمان با دهه فجر در روستای حسین آباد رشتخوار

صبح امروز در هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، یک واحد خانه عالم با اعتبار ۲۸۰ میلیون تومان و زیربنای ۸۰ مترمربع با حضورفرماندار، امام جمعه، جمعی از مسئولان و مردم در روستای حسین آباد رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

افتتاح سالن اجتماعات شهید سلیمانی بهزیستی رشتخوار در دهه فجر
صبح امروز در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، سالن اجتماعات شهید سلیمانی بهزیستی رشتخوار با مساحت ۱۱۰ مترمربع و اعتبار ۳۸۰ میلیون تومان با حضورفرماندار رشتخوار، امام جمعه، جمعی از مسئولان افتتاح و بهره برداری شد.
در ادامه این برنامه از جامعه هدف بهزیستی با اهداء هدایایی تقدیر به عمل آمد.
افتتاح مرکز درمان و بازتوانی اعتیاد بال های شکسته باسفر در دهه فجر

همزمان با هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی صبح امروز مرکز درمان و بازتوانی اعتیاد بال های شکسته با حضورفرماندار رشتخوار، امام جمعه، جمعی از مسئولان و مردم در روستای باسفر رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

انتهای پیام/