به گزارش چهل ماه نیوز، یک از مشاهدات و موضوعاتی که بارها در تاریخ جهان اتفاق افتاده، هجوم کشورهای دارای قدرت به کشورهای ضعیف با هدف غارت و چپـاول اموال ان کشور بوده است، این یک موضوع کاملا قابل درک و استناد است که اگر ضعیف و بدون قدرت باشی مورد هجمه دشمنان مختلف قرار خواهی گرفت.

کشور ما هم در طول تاریخ از این قاعده مستسنی نبوده است، به دفعات در طول تاریخ ایران مورد هجوم دشمنان گرفته و صدمات شدیدی به کشور در ان زمان ها وارد شده است، صدماتی و خساراتی که با قحطی و بروز امراض گوناگون جان و مال مردم را به خطر انداخته است.

و در برخی اوقات نیز بدون هجوم دشمن به دلیل وجود برخی افراد نالایق در راس کشور نیز ایران عزیز ما مورد چپاول، سرقت و زورگویی قرار گرفته است، یکی از مهمترین این خسارات ها به کشور در دوران رژیم پهلوی صورت گرفته است، که در زمان حکومت انها علاوه بر تحمیل فرهنگ غرب بر کشور و اجرای ان توسط سلسله پهلوی، اقداماتی که در زمینه باج دادن برای بقای در سلطنت توسط این رژیم با فضل و بخشش قسمت های از خاک میهن عزیزمان انجام شده است نیز بخشی دیگر از این خسارت هاست.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران امروز در کنار مردم خود توانسته چشم طمع دشمن را امروز به این آب و خاک قطع کند و بلکه امروز کشورهای مختلف را تحت تاثیر قدرت خود قرار دهد، و این قوی شدن به واسطه همراهی مردم به انقلاب اسلامی بوده است، قدرت جمهوری اسلامی امروز به اندازه ای در حوزه های مختلف رسیده مه دشمن تاب و توان دیدن این میزان از پیشرفت ها را نداشته و در تلاش برای جلوگیری از افزایش، گسترش و فزایندگی این قدرت انقلاب اسلامی که پشتوانه ان مردم هستند برآمده است.

امروز کشور ما در حوزه های مختلف اعم از نظامی، پزشکی، علمی، پژوهشی، تحقیقاتی، هوا و فضا، نانو و هزاران بخش و قسمت دیگر خودکفا و دارای قدرت های انحصاری در بخشهایی از ان شده است.

خوب قطعا و یقینا این میزان از پیشرفت ان هم در طول چهل و سه سال از پیروزی انقلاب ترس، رعب و وحشت را به قلب دشمنان کشانده است،ترسی که همراه با هزینه های تیلیاردی در حوزه مختلف برای اسیب به نظام و انقلاب ما دنبال می شود، امروز صدها شبکه فارسی زبان به هزینه های و تلاش های دشمن ایجاد شده، امروز دشمن بستر فضای مجازی را فضایی برای پیاده سازی اهداف خود در این بستر کرده است، اینکه دشمن نمی خواهد و نمی تواند ببیند که ایران اسلامی در حال افزایش محبوبیت جهانی بین مردم جهان است و قدرت ایران اسلامی را زنگ خطری برای پایان عمر حکومت و تسلط خود بر دنیا می داند قطعا و یقیتا سکوت نکرده و به هر طریقی به دنبال هجوم بر این کشور و انقلاب است.

قدرت ما امروز تنها در حوزه نظامی و موشکی خلاصه نمی شود، امروز ایران قلب تپنده خاورمیانه و حامی کشورهای مظلومی است مه بارها و بارها مورد هجوم دشمنان قرار گرفته است و این حمایت ها محبوبیت و اقتدار ایران اسلامی را در دنیا چند برابر کرده است.

دشمن به طرق مختلفی درصدد هجوم براین خاک و اب است، از جمله حمله های فرهنگی با پشتوانه تضعیف دین و عقاید مردم و در کنار ان تحریم های ظالمانه امروز دشمن تلاش می کند تا برای خود بستر سازی کند، اما این تنها تلاشی است بیهوده که در برابر سد اراده و  بصیرت همیشه بیدار ملت ما به بن بست خورده و ترکش های ان متوجه خود دشمن شده است.

امروز ایران اسلامی بر فراز قله های رشد و تعالی ایستاده و پرچم دار دفاع از مظلومان جهان است، قطعا این اراده و ایمان و این ایستادگی در برابر ظلم مورد عنایت پرودگار الهی است و پیروزی های بزذگتری را از ان جبهه اسلام و انقلاب خواهد کرد.

یاداشت: محسن میرسعیدی
انتهای پیام/