حجت الاسلام اکبر احمدپور، نماینده خواف و رشتخوار در گفت‌وگو با چهل ماه نیوز، اظهار کرد: گازرسانی به روستاهای پایین دست بخش جنگل در انتظار تعیین پیمانکار است، و انشالله اردیبهشت ماه آغاز به کار خواهد شد.

حجت الاسلام احمدپور نماینده خواف و رشتخوار در ادامه افزود: ۲۹ دی و ۲ بهمن کار واگذاری طرح به پیمانکار از طریق جرائد و روزنامه ها انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه رسیدگی به جاده سراسیاب به شعبه یک از نیازهای ضروری منطقه است، تصریح کرد: با پیگیری های که انجام شده و انشالله اگر قرار است بنیادبرکت در منطقه کاری انجام دهد، بحث رسیدگی و رفع مشکلات حوزه راه سراسیاب به شعبه باید باشد .

حسین باهوش فرماندار رشتخوار در ادامه ابا تاکید بر اینکه یکی از مشکلات شهرستان درمواقع بارندگی بحث زیر گذر و مسیر جاده ای روستای سعادت اباد است، بیان داشت: تلاش برای رفع مشکل تخلیه آب هم اکنون در این نقطه با حضور گروهای امدادی هلال احمر، راهداری و گروه های خودجوش مردمی در حال انجام است، و مسیر فعلی رفت و آمد نیز راه اندازی شده است.

فرماندار رشتخوار همچنین به در اولویت بودن رسیدگی به مشکلات حوزه، راه و اب در رشتخوار اشاره کرد و یادآور شد: یکی از مشکلات مسیر جاده ای جنگل عرض کم آن و همچنین نبود شانه خاکی است که توجه به آن نیاز مبرم و اساسی  امروز در سطح شهرستان است.

وی با تاکید بر اینکه تجهیزات راهداری رشتخوار در مواجه با بحران ها بسیار ضعیف است، اذعان داشت: تجهیزات و ماشین الات اداره راهداری رشتخوار نیازمند توجه و ازتقاء است، چرا که در مواقع بحران به دلیل برخی از کمبود ها دچار مشکلات می شویم.

انتهای پیام/