به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار با گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه و گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با آرزوی موفقیت برای شروع و اغاز به کار فرماندار جدید شهرستان رشتخوار گفت: انشالله با تلاش جهادی جناب مهندس باهوش به عنوان چهره انقلابی و شناخته شده شهرستان، در کنار همدلی و هم افزایی مسئولان  مشکلات موجود در منطقه مرتفع و حل شود.

وی در ادامه با تقدیر از زحمات چندساله خالقداد عرب فرماندار پیشین شهرستان رشتخوار، با اشاره به سالروز و گرامیداشت عملیات کربلای ۴، اظهار داشت: تلاش هایی که در دوران دفاع مقدس انجام شد، امروز زمینه ساز و زیر بنای ایران اسلامی است، ما باید قدر دان دفاع مقدس باشیم، چراکه هر انچه که امروز داریم به واسطه تلاش های انجام شده در دوران دفاع مقدس است.

امام جمعه رشتخوار همچنین با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم،بیان داشت: این رزمایش نشان دهنده اقتدار و پیشرفت نظامی کشور است، که امروز این پیشرفت هم به واسطه دوران دفاع مقدس بدست امده است.

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه با توجه به روز صنعت و معدن در رابطه با تلاش در راستای مانع زدایی از پیشروی حوزه صنعت در رشتخوار، گفت: امروز باید تلاش کنیم تا موانع پیش روی کارافرینان در حوزه صنعت برداشته و باعث شکوفایی اقتصادی در منطقه و ایجاد اشتغال برای جوانان باشیم.

وی در ادامه در رابطه با روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ۹ دی ماه بیان داشت: مردم ما در ۹ دی روز بصیرت ثابت کردند نظام، انقلاب خود را دوست دارند و به دروغ پراکنی های غربی ها و شرقی توجه نخواهد کرد، مردم در ۹ دی ثابت کردند، که عاشورا و اباعبدالله الحسین ع و ولایت فقیه را دوست دارند و حاضرند پای این نظام بایستند و خون بدهند و به یاوه گویی های دشمن بر علیه ایران اسلامی توجه نکنند، و قدر خون شهدا ایثارگران و سربازان امام زمان ولایت فقیه و انقلاب را می دانند.

امام جمعه رشتخوار با اشاره به قرار گرفتن در استانه سالروز شهادت سردار دل ها تصریح کرد: امروز ایران اسلامی افتخار می کند که سردار سلیمانی که یک چهره شناخته شده و محبوب جهانی است، یک ایرانی است، که با درایت و فرماندهی که داشتند، موجبات نابودی داعش که یک خطر جهانی بود را فراهم کردند.

وی افزود: ما باید قدر دان روز بصیرت باشیم، ما باید هوشیار و بیدار باشیم، دشمن شناسی با بصیرتی داشته باشیم امروز ایران اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام یک الگوی برای کشورهای حوزه مقاومت است.

انتهای پیام/