بدون نظر
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار خبر داد؛
اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان رشتخوار
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۹
 
اشترایه گفت: طرح ضربتی واکسیناسیون دانش اموزان رشتخوار در گروه های سنی ۱۲ تا ۱۸ سال به صورت جهادی در روزهای یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه ۱۸،۱۹،۲۰ مهرماه در رشتخوار اجرا می شود.

جواد اشترایه  مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار درگفت و گو با  چهل ماه نیوز، گفت:  طرح ضربتی واکسیناسیون دانش اموزان رشتخوار در گروه های سنی ۱۲ تا ۱۸ سال به صورت جهادی در روزهای یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه  ۱۸تا ۲۰ مهرماه در رشتخوار اجرا می شود.

وی با اشاره به استقبال خوب دانش آموزان و والدینشان از واکسیناسیون گفت:  تا کنون ۴۳ درصد دانش آموزان ۱۸_۱۲ سال شهرستان رشتخوار بر علیه بیماری کرونا واکسینه شده اند.

اشترایه خاطرنشان کرد: سرعت  واکسیناسیون نوجوانان ۱۸-۱۲ سال در یک بازه زمانی کوتاه می تواند  شرایط خوبی را از نظر ایمنی جمعی ناشی از واکسیناسیون فراهم کند.

وی با اشاره به مشارکت مجموعه آموزش و پرورش و سپاه ناحیه رشتخوار در اجرای طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: در این طرح همکاران آموزش پرورش  و سپاه مشارکت دارند و بخشی از کار نیز برعهده خود دانش آموزان گذاشته شده و  در برخی مدارس، شورای دانش آموزی مشارکت کرده اند،امروز شاهد کار تیمی بسیار خوبی در این پایگاهها بوده ایم که حاصل مشارکت و همگرایی تیم بهداشت و مجموعه آموزش و پرورش  و سپاه است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان رشتخوار ۱۵۳ هزار راس دام سبک در رشتخوار بر علیه بیماری ppr واکسینه شدند اجرای مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در رشتخوار+ تصاویر امروز امنیت ایران اسلامی یک امنیت مستقل است/ نتیاج اتکای برخی کشورها در حوزه امنیت به آمریکا در آینده مشخص می‌شود مراسم عزاداری شب و روز شهادت امام مهربانی در رشتخوار+ تصاویر بیش از ۶۸ درصد مردم در رشتخوار واکسینه شدند پیش بینی برداشت ۸ هزار تن پنبه سفید در رشتخوار ۸۰۰ جلد کتاب به کتابخانه عمومی ولی عصر(عج) در رشتخوار اهدا شد پایان مسابقات فوتسال جام دفاع مقدس در رشتخوار ۱۴ روستا در خواف آبرسانی شد اشتغال ۲۰۰ نفری با برداشت ترنجبین در رشتخوار نگاه ویژه به روستا و عشایر پایان مشکلات حاشیه نشینی در شهرها است