بدون نظر
 
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت؛
۷ طرح عمرانی، خدماتی در رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی شد
تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۴:۲۴
 
صبح امروز همزمان با پنجمین روز از هفته دولت 7 طرح عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر16 میلیارد و 350 میلیون تومان در بخش مرکزی رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش  چهل ماه نیوز، صبح امروز همزمان با پنجمین روز از هفته دولت ۷ طرح عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر۱۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در بخش مرکزی رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی شد.

کلنگ زنی ساخت کارگاه شارژ کپسول های اتفاء حریق شهرک صنعتی رشتخوار با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان

افتتاح بخش دیالیز بیمارستان حضرت زهرا (س) رشتخوار 

جواد اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار در حاشیه مراسم افتتاح بخش دیالیز بیمارستان حضرت زهرا(س) گقت:  با توجه به مخاطرات جاده ای و زمان بر بودن فرایند دیالیز به منظور رفاه حال بیماران مرکز دیالیز بیمارستان حضرت زهرا(س)  با همکاری خیرین حوزه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی مشهد با زیر بنا ۱۳۵ مترمربع و با اعتباری نزدیک به ۲  میلیارد تومان به بهره بردرای رسید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار افزود: بخش دیالیز مجهز به ۴ تخت فعال است که  یک نفر متخصص داخلی و ۵ نفر پرستار در این بخش به بیماران دیالیزی خدمات ارایه می دهند.

اشترایه یادآور شد: با افتتاح بخش دیالیز شهرستان رشتخوار ۱۸ بیمار این شهرستان از خدمات درمانی لازم در داخل شهرستان بهره مند شدند، که این بیماران تا پیش از این باید برای انجام دیالیز به شهرستانهای اطراف مراجعه می کردند.

بهره برداری از پروژه ترانس برق به همراه چندین طرح اداره برق رشتخوار با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار مزرعه آستان قدس رضوی روستای محمد آباد آستانه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

بهره برداری از پروژه آسفالت و جدول کشی معابر محمد آباد آستانه با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان

بهره برداری از پروژه آسفالت و جدول کشی معابر احمد آباد آستانه با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

افتتاح طرح سایت همراه اول روستای احمد آباد آستانه با اعتباری یالغ بر ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۷ طرح عمرانی، خدماتی در رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی شد ۱۰۰ تن سیمان احتکاری در رشتخوار کشف شد راه دولتمردان ما امروز باید ادامه مسیر شهیدان باهنر و رجایی باشد/ دشمن با بهانه‌های مختلف به دنبال فرسایشی کردن مذاکرات است جاده ۳ روستای تاریخی و گردشگری رشتخوار همچنان خاکی است برداشت خربزه از کشتزارهای رشتخوار آغاز شد/ پیش بینی برداشت ۵۲۵۰ تن خربزه در رشتخوار مساجد محور کمک‌های مومنانه هستند مراسم عزاداری شب هشتم محرم در رشتخوار مراسم عزاداری شب هفتم ماه محرم در رشتخوار معرفی ۲ هیئت به مراجع قضایی به علت نقض پروتکل‌های بهداشتی در رشتخوار راه‌اندازی ۵۰ صندوق قرض‌الحسنه مردمی در رشتخوار/ ۲۵۰۰ نفر از مزایای این صندوق بهره‌مند شدند کاهش آسیب‌های فضای مجازی مستلزم ارتقای سواد رسانه‌ای در جامعه است واکسن برکت یکی از مصادیق مهم ظرفیت‌های داخلی است/ توان پیشرفت و خودکفایی در سایر حوزه‌ها را داریم