بدون نظر
 
همزمان با ششمین روز از هفته دولت؛
۵ طرح عمرانی و خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره‌برداری شد
تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۵:۴۹
 
رشتخوار_همزمان با ششمین روز از هفته دولت 5 طرح عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر16 میلیارد و 350 میلیون تومان در بخش مرکزی رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، همزمان با ششمین روز از هفته دولت ۵ طرح عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان در بخش مرکزی رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی شد.

افتتاح بوستان، زمین ورزشی چند منظوره و چمن مصنوعی شهید سلیمانی روستای نوق رشتخوار

صبح امروز همزمان با ششمین روز از هفته دولت، پروژه بوستان، زمین ورزشی چند منظوره و زمین چمن مصنوعی شهید سلیمانی روستای نوق رشتخوار با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان با همکاری نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

 

 

افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار و کم فشار در بخش جنگل 

صبح امروز در ششمین روز از هفته دولت، پروژه آبیاری تحت فشار و کم فشار در بخش جنگل با اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیون تومان و در مساحت ۸۰ هکتار افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

افتتاح پروژه آسفالت معابر شهر جنگل

همزمان در ششمین روز از هفته دولت پروژه ۱۳ هزار مترمربع آسفالت و زیرسازی معابر شهر جنگل با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان افتتاح و بهره برداری شد.

 

آیین ادای احترام به مقام والای شهدای بخش جنگل با حضور  جمعی از مسئولان شهرستان


 

افتتاح ۵ دستگاه کلید گازی اداره برق در شهر جنگل 

صبح امروز پروژه نصب ۵ دستگاه کلید گازی اداره برق در ورودی شهر جنگل با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان در ششمین روز هفته دولت افتتاح و بهره برداری شد.
در حاشیه این برنامه یک دستگاه خودرو بالابر جهت شعبه برق جنگل با اعتبار ۶۵۰ میلیون تومان تامین گردید.

 

 

افتتاح آموزشگاه خیرساز علم و ادب در روستای بندازبک جنگل

همزمان با هفته دولت، آموزشگاه خیرساز علم و ادب با اعتبار ۶۵۰ میلیون تومان در روستای بندازبک بخش جنگل افتتاح و بهره برداری شد.
قابل ذکر است این آموزشگاه با کمک خیر نیک اندیش دبیرسیاقی و با همکاری اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان رضوی احداث شده است.
با افتتاح این آموزشگاه تدریس دانش آموزان در کلاس های کانکسی در شهرستان رشتخوار بطور کامل به پایان رسید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۵ طرح عمرانی و خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره‌برداری شد ۷ طرح عمرانی، خدماتی در رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی شد ۱۰۰ تن سیمان احتکاری در رشتخوار کشف شد راه دولتمردان ما امروز باید ادامه مسیر شهیدان باهنر و رجایی باشد/ دشمن با بهانه‌های مختلف به دنبال فرسایشی کردن مذاکرات است جاده ۳ روستای تاریخی و گردشگری رشتخوار همچنان خاکی است برداشت خربزه از کشتزارهای رشتخوار آغاز شد/ پیش بینی برداشت ۵۲۵۰ تن خربزه در رشتخوار مساجد محور کمک‌های مومنانه هستند مراسم عزاداری شب هشتم محرم در رشتخوار مراسم عزاداری شب هفتم ماه محرم در رشتخوار معرفی ۲ هیئت به مراجع قضایی به علت نقض پروتکل‌های بهداشتی در رشتخوار راه‌اندازی ۵۰ صندوق قرض‌الحسنه مردمی در رشتخوار/ ۲۵۰۰ نفر از مزایای این صندوق بهره‌مند شدند کاهش آسیب‌های فضای مجازی مستلزم ارتقای سواد رسانه‌ای در جامعه است