بدون نظر
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار خبر داد؛
کمک یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی خیر سلامت در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۷:۵۳
 
اشترایه گفت: خیر سلامت بیژن ایزدی یک میلیارد و 250 میلیون تومان به یاد بود فرزند مرحومش زنده یاد صابر ایزدی برای تکمیل و اتمام پروژه نیمه تمام مرکز خدمات جامع سلامت جنگل رشتخوار اهداء کرد.
 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز، گفت: خیر سلامت بیژن ایزدی یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به یاد بود فرزند مرحومش زنده یاد صابر ایزدی برای تکمیل و اتمام پروژه نیمه تمام مرکز خدمات جامع سلامت جنگل شهرستان رشتخوار اهداء کرد.
وی با اشاره به ضرورت ساخت و تکمیل این مرکز با توجه به نیاز مردم شهر جنگل افزود: این پروژه از ۱۰ سال گذشته کلنگ زنی شده و ساخت آن در اختیار سازمان مسکن و شهرسازی به عنوان پیمانکار پروژه با کمبود اعتبار مواجه بود و تکمیل این پروژه به تعویق افتاده بود.مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار  به اشاره به بهره مندی مردم بخش جنگل از این مرکز یادآور شد: حدود ۱۴ هزار نفر جمعیت می‌توانند از خدمات مرکز خدمات جامع سلامت زنده یاد صابر ایزدی در بخش جنگل این شهرستان بهره‌مند شوند.

اشترایه، اظهار داشت: برای ساخت و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت جنگل مبلغ یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان توسط این خیر سلامت در راستای ساخت و تکمیل مرکز اهدا شد.

وی، با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در این مرکز به صورت شبانه روزی تصریح کرد: ارائه خدمات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، مامایی، پرستاری، مراقبین سلامت زن و مرد، مشاوره سلامت روان و تغذیه، واکسیناسیون و واحد سلامت محیط و کار  از بخش های این مرکز است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار ضمن تقدیر از زحمات خیرین در حوزه بهداشت و درمان به ویژه خانواده بیژن ایزدی، وجود خیرین سلامت را از افتخارات این منطقه برشمرد و بیان داشت: اقدامات نیکوکارانه و خیرین در حوزه سلامت این منطقه باید طبق اولویت ها و نیازهای شبکه بهداشت و درمان رشتخوار صورت گیرد.

انتهای پیام/

 

  
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کمک یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی خیر سلامت در رشتخوار راه اندازی پروژه فیلتراسیون برای ۵۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است. قول سهمیه لیگ برتری والیبال برای رشتخوار/ استخر شنای رشتخوار تا دهه فجر به بهر‌ه برداری می‌رسد واکسیناسیون ۳۴ درصدی جمعیت تحت پوشش رشتخوار بر علیه بیماری کووید ۱۹  برداشت پسته از ۷ هزار هكتار باغات رشتخوار آغاز شد هیچ کمبود آبی در بخش جنگل رشتخوار وجود ندارد مسئولان نحوه توزیع خوارک دام یارانه‌ای در رشتخوار را بررسی کنند/ نتیجه ۲۰ سال استعمارگری آمریکا، سرگردانی امروز ملت افغانستان است کمک ۳۵۰ میلیون تومانی معادن خواف به بخش دیالیز رشتخوار اختتامیه دوره تخصصی حفظ و مفاهیم قران کریم در رشتخوار+ تصاویر برخورد با تغییرکاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در رشتخوار قطعی است شناسایی و برخورد با ۳ واحد صنفی متخلف در رشتخوار ۴ هزار قطعه مرغ بومی در رشخوار توزیع شد