بدون نظر
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار خبر داد؛
واکسیناسیون ۳۴ درصدی جمعیت تحت پوشش رشتخوار بر علیه بیماری کووید ۱۹ 
تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۳:۰۵
 
رشتخوار_اشترایه گفت: ۱۴۴۸۶ نفر از جمعیت تحت پوشش رشتخوار نوبت اول و ۶۲۰۱ نفر نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌ و هم اکنون کار واکسیناسیون بیش از ۳۴ درصد جمعیت تحت پوشش بر علیه بیماری کووید ۱۹ در این شهرستان انجام شده است.

جواد اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز، گفت: واکسیناسیون ۳۴.۲۴ درصد جمعیت تحت پوشش رشتخوار بر علیه بیماری کووید ۱۹ تا کنون در این شهرستان انجام شده است.

وی در ادامه در رابطه با میزان تزریق دوزهای اول و دوم واکسن در این شهرستان، افزود: ۱۴۴۸۶ نفر از جمعیت تحت پوشش شهرستان رشتخوار نوبت اول و ۶۲۰۱ نفر نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند .

مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار یادآور شد: شهرستان رشتخوار هم اکنون رتبه نخست پوشش واکسیناسیون افراد بالای ۴۵ سال در سطح دانشگاه علوم پزشکی مشهد را به خود اختصاص داده است.

اشترایه در ادامه با درخواست از همکاری و همراهی همه جانبه مردم در جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، اذعان داشت: از تمام افراد ۴۰ سال به بالا درخواست داریم جهت انجام واکسیناسیون به نزدیکترین مرکز خدمات جامع سلامت سطح شهرستان مراجعه نمایند.

رشتخوار هم اکنون از لحاظ وضعیت بیماری در وضعیت نارنجی به سر می برد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
واکسیناسیون ۳۴ درصدی جمعیت تحت پوشش رشتخوار بر علیه بیماری کووید ۱۹  برداشت پسته از ۷ هزار هكتار باغات رشتخوار آغاز شد هیچ کمبود آبی در بخش جنگل رشتخوار وجود ندارد مسئولان نحوه توزیع خوارک دام یارانه‌ای در رشتخوار را بررسی کنند/ نتیجه ۲۰ سال استعمارگری آمریکا، سرگردانی امروز ملت افغانستان است کمک ۳۵۰ میلیون تومانی معادن خواف به بخش دیالیز رشتخوار اختتامیه دوره تخصصی حفظ و مفاهیم قران کریم در رشتخوار+ تصاویر برخورد با تغییرکاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در رشتخوار قطعی است شناسایی و برخورد با ۳ واحد صنفی متخلف در رشتخوار ۴ هزار قطعه مرغ بومی در رشخوار توزیع شد اقدامات دولت پیشین باعث ایجاد حفره‌های امنیتی در کشور شد/ شهادت حاج قاسم سلیمانی نتیجه اعتماد به غرب است شایعه‌سازی درباره واکسن بازی با جان مردم است/ کاهش ۷۰ درصدی مرگ‌ومیر کرونا با واکسیناسیون/ واکسن‌های ایرانی؛ جزء خوش‌نام‌ترین‌ها در جهان ۵ طرح عمرانی و خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره‌برداری شد