بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
مذاکرات به نحو احسن با مدیریت جهادی و انقلابی دنبال شود
تاریخ انتشار : ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۴:۵۵
 
رشتخوار_حجت الاسلام جهانشیری گفت: دشمن برای وقت تلف کردن دنبال این است که مذاکره پشت مذاکره باشد، مردم ما امروز به این امید هستند، که دولتمردان ما با یک دیپلماسی و یک اقدام عاجل و جهادی کار مذاکرات را دنبال و در برجام کوتاه نیایند و حق این مردم شریف را بگیرند.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طاللب رشتخوار، با تقدیر از فعالین قرانی در مدرسه علوی، گفت:  حفظ قران و ارتباط با قران کریم زندگی انسان را نورانی و برکات زیادی را برای هر شخص به همراه  دارد.

وی در ادامه با تقدیر از شهرداری و شورای شهررشتخوار در راستای اسفالت برخی از کوچه ها و معابر در سطح شهر، بیان داشت: تلاش مسئولان برای رسیدگی به فضای شهر قابل تقدیر و ستودنی است، که جنبه رضایت عمومی را نیز به دنبال دارد.

امام جمعه رشتخوار در ادامه در رابطه با نزاع اخیر رخ داد در شهر رشتخوار، یادآور شد: از دست دادن جوانی که در این شهر در جریان نزاع جان خود را از دست داد، این مسئله بسیار غم انگیز است، این کارها مسئولیت قوه قضائیه، دستگاه قضا، ضابطین قضایی ونیروی انتظامی را سنگین می کند، باید با این مسئله نیز توجه داشت که امروز متاسفانه در این رابطه کار فرهنگی کمتر شده است و ما نیازمند کار فرهنگی بیشتر در رابطه با اینگونه حوادث  درسطح شهرستان هستیم.

حجت الاسلام جهانشیری  در ادامه در رابطه با قول مسئولان منتخب در شوراهای شهر و روستاها،  اذعان داشت: برخی از مسئولان در شهر و روستاها شوراهای اسلامی به قول هایی که می دهند عمل نمی کنند، بعد از گذشت چند سال مشکلات و قول هایی که شوراها در چندسال گذشته دادند و عمل نکردند، باعث ایجاد زحمت و مشکل برای مردم می شود.

وی با تاکید بر اینکه جامعه ما یک جامعه انقلابی، اسلامی است، اظهار داشت: ما امروز با گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب هنوز گرفتار برخی از بی فرهنگی ها هستیم، باید اداب اسلامی را رعایت کنیم، کسی که به هم نوع خود رحم نکند، به او نیز رحم نخواهد شد.

امام جمعه رشتخوار در رابطه با موضوع مذاکرات وین نیز، یاداور شد: دشمن دنبال این است که مذاکره پشت مذاکره باشد، این که نمی شود، طبق گفته آیت الله رئیسی باید با یک روش جدید و نوین این مسئله مطرح شود، اگر قرار است، مذاکره انجام شود، اولا با کسانی مذاکره شود، که عضو برجام هستند، نه آمریکای جنایتکاری که از برجام خارج شده است.

وی با تاکید بر اینکه اگر ما بدون هدف و بدون اینکه تحریم ها برداشته شود راضی و حاضر به مذاکره شویم دچار آسیب خواهیم شد، تصریح کرد: یکی از اسیب های که مطرح می شود اینکه عملکرد جمهوری اسلامی ایران به نحو منفعل مطرح می شود و موضوع اینگونه بیان می شود که ایران کوتاه امده و به خواسته خود نرسیده است.

خطیب نماز جمعه رشتخوار در ادامه این مطلب، خاطرنشان کرد: در صورت مذاکره و کوتاه آمدن ایران از خواسته های خود کشورهای که با هم پیمان هستند، اگر متوجه بشوند و به چشم ببیند که ما منفعلانه عمل کرده یم قطعا آنها دلسرد خواهند شد و رابطه آنها با ما قطع خواهد شد.

وی در پایان با تاکید بر انتظار مردم بر مدیریت کامل در مذاکرات، گفت: مردم ما به این امید هستند که دولتمردان ما یک دیپلماسی و یک اقدام عاجل انجام دهند و با یک اقدام جهادی کار مذاکرات را دنبال کنند و اینکه در برجام کوتاه نیایند و حق این مردم شریف را بگیرند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مذاکرات به نحو احسن با مدیریت جهادی و انقلابی دنبال شود صدور سند شش دانگ قلعه تاریخی کریم آباد رشتخوار کمک یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی خیر سلامت در رشتخوار راه اندازی پروژه فیلتراسیون برای ۵۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است. قول سهمیه لیگ برتری والیبال برای رشتخوار/ استخر شنای رشتخوار تا دهه فجر به بهر‌ه برداری می‌رسد واکسیناسیون ۳۴ درصدی جمعیت تحت پوشش رشتخوار بر علیه بیماری کووید ۱۹  برداشت پسته از ۷ هزار هكتار باغات رشتخوار آغاز شد هیچ کمبود آبی در بخش جنگل رشتخوار وجود ندارد مسئولان نحوه توزیع خوارک دام یارانه‌ای در رشتخوار را بررسی کنند/ نتیجه ۲۰ سال استعمارگری آمریکا، سرگردانی امروز ملت افغانستان است کمک ۳۵۰ میلیون تومانی معادن خواف به بخش دیالیز رشتخوار اختتامیه دوره تخصصی حفظ و مفاهیم قران کریم در رشتخوار+ تصاویر برخورد با تغییرکاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در رشتخوار قطعی است