بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان رشتخوار:
قول سهمیه لیگ برتری والیبال برای رشتخوار/ استخر شنای رشتخوار تا دهه فجر به بهر‌ه برداری می‌رسد
تاریخ انتشار : ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۳:۳۱
 
رشتخوار_پرتوه گفت: تا پایان سال 99 مبلغ ۳ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان اعتبار به استخر شنای رشتخوار تخصیص پیدا کرده است، که انشالله در صورت تخصیص اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰  میلیون تومانی امسال، این پروژه تا دهه فجر 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

مهدی پرتو رئیس اداره ورزش و جوانان رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز؛ گفت: با توجه به پتانسیل خوب رشته ورزشی والیبال در رشتخوار و در پی حضور قوچان نژاد معاون اداره کل ورزش جوانان استان و رئیس هیئت والیبال استان قول سهیمه لیگ برتری برای والیبال شهرستان گرفته شد.

پرتو در ادامه با تاکید بر پیگیری های حجت الاسلام احمدپور نماینده  خواف و رشتخوار در رابطه با موضوع روشنایی مجموعه ورزشی شهید عمرانی بیان داشت: با پیگیری های انجام شده قول مساعد در رابطه با تجهیز روشنای مجموعه ورزشی شهید عمرانی رشتخوار داده شده و به زودی خبرهای خوبی در این رابطه خواهد رسید.

وی همچنین در رابطه با استخر شنای شهرستان و وضعیت پیشرفت این پروژه اظهار داشت: هم اکنون کار تکمیل استخر شنای رشتخوار در حال دنبال شدن است و کارکاشی کاری مجموعه به پایان رسیده و طرح لوله گذاری در حال دنبال شدن است.

رئیس اداره ورزش و جوانان رشتخوار در ادامه تصریح کرد: در بحث استخر شنای شهرستان ۳ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان تا سال ۹۹ اعتبار تخصیص پیدا کرده است، که انشالله در صورت تخصیص  اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰  میلیون تومانی امسال پروژه، تا دهه فجر شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود.

پرتو با اشاره به فعالیت لیگ های فوتبال در ۳ رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در رشتخوار اذعان داشت: هم اکنون ۸ تیم در لیگ بزرگسالان در حال  بازی و در رده نوجوانان و جوانان به زودی نتایج نهایی آن در فینال مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/۴۰۰۹

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
قول سهمیه لیگ برتری والیبال برای رشتخوار/ استخر شنای رشتخوار تا دهه فجر به بهر‌ه برداری می‌رسد واکسیناسیون ۳۴ درصدی جمعیت تحت پوشش رشتخوار بر علیه بیماری کووید ۱۹  برداشت پسته از ۷ هزار هكتار باغات رشتخوار آغاز شد هیچ کمبود آبی در بخش جنگل رشتخوار وجود ندارد مسئولان نحوه توزیع خوارک دام یارانه‌ای در رشتخوار را بررسی کنند/ نتیجه ۲۰ سال استعمارگری آمریکا، سرگردانی امروز ملت افغانستان است کمک ۳۵۰ میلیون تومانی معادن خواف به بخش دیالیز رشتخوار اختتامیه دوره تخصصی حفظ و مفاهیم قران کریم در رشتخوار+ تصاویر برخورد با تغییرکاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در رشتخوار قطعی است شناسایی و برخورد با ۳ واحد صنفی متخلف در رشتخوار ۴ هزار قطعه مرغ بومی در رشخوار توزیع شد اقدامات دولت پیشین باعث ایجاد حفره‌های امنیتی در کشور شد/ شهادت حاج قاسم سلیمانی نتیجه اعتماد به غرب است شایعه‌سازی درباره واکسن بازی با جان مردم است/ کاهش ۷۰ درصدی مرگ‌ومیر کرونا با واکسیناسیون/ واکسن‌های ایرانی؛ جزء خوش‌نام‌ترین‌ها در جهان